Atsākam klātienes treniņus

Šodien, 12.maijā, Siguldas Sporta skola atsāka klātienes treniņus. Fischer Sporta centrā pārsvarā trenēsies kalnu slēpotāji un distanču slēpotāji, pilsētas stadionā – vieglatlēti un peldētāji, Sporta skolas zālē basketbolisti un badmintonisti. Visām treniņgrupām notiks treniņi arī apvidū – Svētku laukumā, pludmalē, vecajā un jaunajā serpentīnceļā u.c.

Basketbola nodaļas MT-1 grupas meitenes priecīgas tikties atkal sporta zālē pēc 2 mēnešiem
Trenere Madara Meldere stāsta MT-4 grupas meitenēm par noteikumiem, kas jāievēro
Vienmēr un visur ievērosim vismaz 2 metru distanci
Sporta skolas dežurants Viktors dezinficē rokas visiem ienākošajiem audzēkņiem

Visi treniņi sākas ar audzēkņu instruktāžu par noteikumiem, kas jāievēro treniņos ārkārtas situācijas laikā.

• Audzēkņi uz nodarbību ierodas laicīgi, bet ne ātrāk kā 10 minūtes pirms tās sākuma.
  • Uz nodarbību nedrīkst ierasties audzēkņi ar saaukstēšanās vai citām COVID 19 saslimšanas pazīmēm.
  • Pulcēšanās vietā un visas nodarbības laikā tiek ievērota 2m distances ieturēšana vienam no otra (tajā skaitā koplietošanas telpās – ģērbtuvēs, tualetēs u.c.).
  • Ģērbtuves tiek izmantotas atbilstoši trenera vai ēkas dežuranta norādījumiem.
  • Dušas ģērbtuvēs netiek izmantotas.
  • Personīgās lietas (apģērbs, somas, ūdens pudeles u.c.) treniņa norises vietās arī tiek novietotas, ievērojot 2m distanci.
  • Pirms un pēc nodarbības audzēkņi veic roku dezinfekciju.
  • Pēc tualetes apmeklējuma nomazgā vai nodezinficē rokas.
  • Koplietošanas inventāru un aprīkojumu izsniedz un saņem atpakaļ sporta treneris.
  • Pēc nodarbības audzēkņi neuzkavējoties dodas prom no pulcēšanās vietas.