Skip to content

No 12. maija apmeklētājiem pieejami vairāki brīvpieejas sporta laukumi

Ņemot vērā valdībā pieņemtos lēmumus, kā arī Izglītības un zinātnes ministrijas izstrādātās rekomendācijas par sporta norises vietām, novadniekiem un licencēto programmu īstenotājiem no šodienas, 12. maija, nodrošinot nepieciešamos piesardzības pasākumus, pieejamas vairākas vietas, kur būs iespēja veikt gan individuālos, gan organizētus grupu treniņus, – Siguldas pilsētas stadions, Gaujas pludmales volejbola laukumi, Siguldas 1. pamatskolas sporta laukums, Allažu Sporta centra sporta laukums, Fischer Slēpošanas centra sporta laukums, kā arī sporta laukums Peltēs.

Brīvpieejas sporta laukumi atvērti no plkst. 7.00 līdz 23.00 katru dienu. Fischer Slēpošanas centra sporta laukums atvērts darba dienās no plkst. 12.00 līdz 21.30, bet brīvdienās no plkst. 10.00 līdz 18.00; pieejama arī inventāra noma. Katrā laukumā vienlaicīgi drīkstēs atrasties kopā ne vairāk kā 25 personas, stingri ievērojot divu metru distanci vienam no otra. Lai nodrošinātu samērīgu sportot gribētāju plūsmu brīvpieejas sporta laukumos, organizēto grupu treniņu datumi un laiki jāpiesaka iepriekš Sporta pārvaldē, rakstot uz e-pasta adresi kaspars.kulikovs@sigulda.lv vai zvanot uz tālruņa numuru 29874628. Savukārt individuālie sportisti aicināti izvēlēties laiku, kad attiecīgā sporta laukuma grafiks ir brīvs, un, sportojot izvēlētajā vietā, ievērot noteiktos drošības pasākumus. Aktuālais treniņu grupu grafiks pieejams šeit.

Pašvaldība, rūpējoties par apmeklētāju roku higiēnu, visās minētajās sporta norises vietās uzstādījusi roku dezinfekcijas līdzekļu stendus; laukumi nodrošināti ar āra tualeti. Fischer Slēpošanas centra sporta laukuma apmeklētājiem labierīcības pieejamas Slēpošanas centrā darba laikā, ievērojot visus piesardzības un dezinfekcijas pasākumus.

Lai tiktu ievēroti noteiktie drošības pasākumi, sporta norises vietas iespēju robežās tiks uzraudzītas. Aicinām ikvienu būt vērīgiem un, novērojot noteikumu pārkāpumus, ziņot Pašvaldības policijai pa diennakts tālruni 26160288.

Jau ziņots, ka Depo sporta laukumā, lai nodrošinātu kvalitatīva dabīgā zāliena izveidošanos, līdz jūnija sākumam laukuma zālāja daļa būs norobežota jebkādām aktivitātēm. Ņemot vērā, ka aktivitāšu norises vietā nedrīkst būt vairāk par 25 cilvēkiem, kā arī izvērtējot iespējamos riskus, drošības nolūkos Raiņa parka basketbola laukums, skeitparks, kā arī rotaļu laukums bērniem patlaban paliek slēgts.

Aicinām izvērtēt nepieciešamību apmeklēt publiskas vietas un rūpēties par personīgo higiēnu!