Skip to content

Atbalsti Liānu Lenceviču – nobalso par viņu!

Siguldas Sporta skolas 2019.gada absolvente badmintoniste Liāna Lenceviča piedalās TV NET sociālajā spēlē, ko organizē basketbola leģenda – Valdis Valters. Šīs spēles mērķis ir atbalstīt sportistus, kas neaizmirst arī par mācībām.
Pievienotajā linkā var atrast balsošanas vietni.
https://sports.tvnet.lv/6994298/nobalso-un-palidzi-noteikt-tvnet-socialas-speles-uzvaretajas

Nobalso un palīdzi Liānai Lencevičai kļūt par TVNET sociālās spēles uzvarētāju

Portāls TVNET sadarbībā ar Latvijas basketbola leģendu Valdi Valteru turpina TVNET sociālo spēli, kurai šī ir otrā sezona.sports.tvnet.lv

Plašāka informācija, kā arī Liānas Lencevičas intervija ar Valdi Valteru atrodama, nospiežot uz linka:
https://sports.tvnet.lv/6911938/tvnet-sociala-spele-badmintoniste-lu-studente-liana-lencevTVNET sociālā spēle: badmintoniste, LU studente Liāna LencēvičaPortāls TVNET sadarbībā ar Latvijas basketbola leģendu Valdi Valteru turpina TVNET sociālo spēli, kurai šī ir otrā sezona.sports.tvnet.lv