Skip to content

Kalnu slēpotāji sacenšas VFS sacensībās

Sestdien, 26.septembrī, Siguldas pilsētas stadionā pulcējas dažāda vecuma kalnu slēpotāji, kas pārbaudīja savus spēkus 8 dažādās disciplīnās: 60 m sprints, T/L no vietas, Lēcieni režģī, Šveices krusts, Kāju atcelšana pie zviedru sienas, Kāriens stienī, Pietupieni uz vienas kājas, Izturības skrējiens U12 gr.-1000m, U14, U16 -1500m, U18 -3000m skrējiens.

Labus rezultātus uzrādīja Siguldas Sporta skolas kalnu slēpotāji.

Ārpus kārtas grupā (U 10) ar vienādu punktu skaitu 1.vietā Nikola Grīnberga un Maija Ciagune. Puišu grupā :1.v.- Patriks Ciaguns, 2.v.-Maiks Bērziņš, 3.v.- Kārlis Bračka.

U12 grupā: 1.v. – Heidija Ciagune (pārliecinoša uzvara visās disciplīnās), 2.v.- Anna Daniela Livčāve. Puišu grupā ar vienādu punktu skaitu uz augstākā goda pakāpiena stājās Kristiāns Indriksons un Ronijs Doršs.

U14 grupā: 1.v.- Eleonora Dombrovska, 2.v.- Sofija Fedorova, 3.v.- Estere Jansone. Puišu grupā atkal ar vienādu punktu skaitu uzvarēja Pauls Pēteris Prancāns un Arno Pušņins, 3.v.- Valters Bērziņš.

U16 grupā: 1.v. – Elza Saļņikova (uzvarot 7 veidos un viena 2.v.), 2.v. – Patrīcija Krista Ansonska, 3.v. – Frīda Saļņikova. Puišu grupā ļoti sīvā konkurencē 1.vietā – Lukass Pušņins.

U18 grupā: 2.v. – Samanta Līcīte, 3.v. – Pauls Oliņš.

Rakstu sagatavoja: S.Meldere

Foto: S.Meldere