Skip to content

U12 puišiem visas uzvaras pirmajā sezonas sabraukumā

U12 basketbolisti ( 2009.g) aizvadījuši pirmās sezonas spēles 26.-27.septembrī Siguldā. Pirmajā sabraukumā siguldiešiem 4 spēles – 4 uzvaras. Pirmajā spēlē pārliecinoša uzvara pret Rūjienu ar rezultātu 45:24, otrajā spēlē tehniskā uzvara pret Smilteni 20:0, jo pretinieki neieradās uz spēli. Otrajā dienā izcīnīta uzvara pret Cēsu sporta skolu ar rezultātu 42:19 un uzvara pret Valmieras sporta skolu ar rezultātu 53:24. Turpinām strādāt pie pieļautajām kļūdām un uzlabot savu spēli, nākamais sabraukums Siguldas U12 komandai 24.-25.oktobrī Salaspilī. Komandas sastāvs: Gustavs Antrops, Gustavs Pētersons, Kristians Reiters, Artūrs Bergmanis, Mārcis Brakovskis, Jānis Krists Jēkabsons, Kārlis Naglis, Matīss Ziediņš, Kristers Peļņa, Alekss Krauze, Martins Līvmanis, Kristaps Ondzulis, Gustavs Stuklis, Klāvs Ervalds. Komandas treneris : Mareks Veics