Peldētāji sacenšas sacensībās “Kraula diena 2020”

Pēc ilgāka pārtraukuma Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās sacensībās, pārbaudot vasarā un pirmajā mācību gada mēnesī treniņos uzkrāto spēku un prasmi. Sporta skolas peldēšanas sacensības “Kraula diena” jau kļuvušas par tradicionālu atskaites punktu jaunajiem peldētājiem, mācību gadu uzsākot. Sacensību galvenā tiesnese bija Sporta skolas peldēšanas trenere Andra Fridrihsone.

“Kraula dienā 2020” treneru Olitas Viduces, Andras Fridrihsone un Ievas Ozoliņas audzēkņi sacentās pa vecuma grupām viena dzimšanas gada ietvaros peldējumos brīvajā stilā un uz muguras.

Paši jaunākie – 2012.g.dz. un jaunāki peldēja 25m distanci brīvajā stilā. Starp meitenēm labākais rezultāts Margaritai Pavlovai (trenere O.Viduce), 2.vieta Loretai Toomai (trenere O.Viduce), 3.vieta Grietai Bīlmanei-Ozoliņai (trenere I.Ozoliņa). Starp zēniem ātrākais 25m peldētājs šajās sacensībās bija Alberts Beinerts (trenere O.Viduce), 2.vieta Valters Dāboliņš, 3.vieta Markuss Lebedoks (abiem trenere I.Ozoliņa).

Visas pārējās vecuma grupas sacentās 50 m peldējumā brīvajā stilā un 50 m peldējumā uz muguras.

2011.g.dz. meitenes brīvais stils: 1.vieta Undīne Bērziņa, 2.vieta Melinda Ilze Zemberga, 3.vieta Elza Grīnberga (visām trenere O.Viduce).

2011.g.dz. zēni brīvais stils: 1.vieta Roberts Feldmanis, 2.vieta Kārlis Āboliņš, 3.vieta Marats Turauskis (visiem trenere O.Viduce).

2010.g.dz. meitenes brīvais stils: 1.vieta Adriana Bruņeniece, 2.vieta Poļina Pavlova, 3.vieta Paula Briede (visām trenere O.Viduce).

2010.g.dz. zēni brīvais stils: 1.vieta Tomass Tooms, 2.vieta Adrians Lapiņš, 3.vieta Miks Juliāns Kalniņš (visiem trenere O.Viduce).

2009.g.dz. meitenes brīvais stils: 1.vieta Anete Anspoka, 2.vieta Emīlija Pigožne, 3.vieta Katrīna Diļevka (visām trenere A.Fridrihsone).

2009.g.dz. zēni brīvais stils: 1.vieta Oskars Miks Ermansons, 2.vieta Rodrigo Laganovskis, 3.vieta Bruno Parfenkovs (visiem trenere A.Fridrihsone).

2008.g.dz. meitenes brīvais stils: 1.vieta Emīlija Strazdiņa, 2.vieta Emīlija Zalāne, 3.vieta Ance Zālmane (visām trenere A.Fridrihsone).

2008.g.dz. zēni brīvais stils: 1.vieta Aksels Veģeris (trenere O.Viduce), 2.vieta Emīls Mazurēvičs (trenere A.Fridrihsone), 3.vieta Henrijs Polis (trenere O.Viduce).

2007.g.dz. meitenes brīvais stils: 1.vieta Laura Pigore, 2.vieta Marta Bērziņa, 3.vieta Romija Suhānova (visām trenere A.Fridrihsone).

2007.g.dz. zēni brīvais stils: 1.vieta Toms Balanass, 2.vieta Anrijs Apsītis, 3.vieta Ričards Kozlovskis (visiem trenere A.Fridrihsone).

2011.g.dz. meitenes mugura: 1.vieta Enija Štrassere, 2.vieta Undīne Bērziņa, 3.vieta Melinda Ilze Zemberga (visām trenere O.Viduce).

2011.g.dz. zēni mugura: 1.vieta Roberts Feldmanis, 2.vieta Patriks Ļeonovs, 3.vieta Kārlis Āboliņš (visiem trenere O.Viduce).

2010.g.dz. meitenes mugura: 1.vieta Adriana Bruņeniece, 2.vieta Poļina Pavlova, 3.vieta Paula Briede (visām trenere O.Viduce).

2010.g.dz. zēni mugura: 1.vieta Tomass Tooms, 2.vieta Adrians Lapiņš, 3.vieta Miks Juliāns Kalniņš (visiem trenere O.Viduce).

2009.g.dz. meitenes mugura: 1.vieta Anete Anspoka, 2.vieta Katrīna Diļevka, 3.vieta Emīlija Pigožne (visām trenere A.Fridrihsone).

2009.g.dz. zēni mugura: 1.vieta Oskars Miks Ermansons, 2.vieta Rodrigo Laganovskis, 3.vieta Bruno Parfenkovs (visiem trenere A.Fridrihsone).

2008.g.dz. meitenes mugura: 1.vieta Emīlija Strazdiņa, 2.vieta Emīlija Zalāne, 3.vieta Ance Zālmane (visām trenere A.Fridrihsone).

2008.g.dz. zēni mugura: 1.vieta Aksels Veģeris (trenere O.Viduce), 2.vieta Emīls Mazurēvičs (trenere A.Fridrihsone), 3.vieta Henrijs Polis (trenere O.Viduce).

2007.g.dz. meitenes mugura: 1.vieta Laura Pigore, 2.vieta Marta Bērziņa, 3.vieta Romija Suhānova (visām trenere A.Fridrihsone).

2007.g.dz. zēni mugura: 1.vieta Toms Balanass, 2.vieta Tomass Jānis Sanders, 3.vieta Anrijs Apsītis (visiem trenere A.Fridrihsone).