Skip to content

Atjaunota iespēja doties uz treniņu ar pašvaldības autobusu

Ņemot vērā to, ka vairākām Sporta skolas nodaļām treniņi notiek Fischer slēpošanas centrā un tāpēc varētu būt problemātiska audzēkņu nokļūšana nodarbību vietā, pašvaldība piekritusi atsākt Sporta skolas audzēkņu pārvadājumus starp nodarbību norises vietām.

Pielikumā autobusa kursēšanas grafiks: 1.tabula ir no Sporta centra ar pieturu pie 1.pamatskolas uz Fischer slēpošanas centru, otrā tabula ir atpakaļ uz pilsētu no Fischer centra ar pieturu pie 1.pamatskolas uz Sporta centru.

AUTOBUSS SĀKS KURSĒT TREŠDIEN, 27.JANVĀRĪ.

Autobusu var izmantot arī tie audzēkņi, kuriem treniņi notiek Sporta centrā.

Atrodoties autobusā, audzēkņiem noteikti jānēsā sejas maska. 

Reisu veiks 40 vietīgais autobuss, kurā max pārvadāto bērnu skaits varēs būt 20.