Skip to content

Kalnu slēpotāji trenējas Pilsētas trasē

Drīz jau mēnesis, kopš Siguldas Sporta skolas Kalnu slēpošanas nodaļas audzēkņiem ir iespēja trenēties Siguldas Pilsētas trasē. Gandrīz visa 2019./2020.gada sezona pagāja gan bezsniega, gan COVID krīzes apstākļos bez slēpošanas sniegotās trasēs, Tāpēc tas, ka Pilsētas trases apsaimniekotāji jau decembra pirmajā pusē nodrošināja kalna daļas izmantošanu kalnu slēpošanas treniņiem, iepriecina Sporta skolas jaunos slēpotājus un trenerus. Siguldas Sporta skola 2020./2021.mācību gadā trenējas 93 audzēkņi, ar kuriem strādā 5 treneres. Pašlaik, ņemot vērā to, ka slēpošanai ir sagatavota daļa no kalna nogāzes, kā arī pacēlāja kapacitāti, vienlaicīgi uz kalna var trenēties 40 sportisti. Sporta skolas 9 Kalnu slēpošanas nodaļas grupas trenējas pēc noteikta grafika, nodrošinot audzēkņiem mācību plānā paredzēto nodarbību skaitu. Kad laika apstākļi ļaus sagatavot kalnu pilnībā, Sporta skola plāno organizēt arī treniņsacensības, kas palīdzēs uzturēt audzēkņu sportisko garu, gaidot sacensību sezonas atsākšanos pēc ārkārtas stāvokļa beigām.