Skip to content

Siguldas Sporta skolas distanču slēpotāji piedalās atlases sacensībās startam pasaules junioru čempionātā

12., 13.janvārī Latvijas Slēpošanas federācija organizēja atlases sacensības startam FIS Pasaules čempionātā distanču slēpošanā junioriem, kas notiks Vuokatti, Somijā no 8.02.2021. līdz 14.02.2021. Atlasē piedalījās arī trīs Siguldas Sporta skolas Distanču slēpošanas nodaļas audzēkņi – Kristīne Brunere, Sandijs Suhānovs, Rainers Paeglis. Par divām vietām izlases sastāvā divās distancēs sacentās astoņas juniores un 15 juniori.

12.janvārī izlases kandidāti sacentās sprinta distancē klasiskajā solī. Kristīne uzrādīja trešo labāko laiku, kas deva cerības kopvērtējumā iekļūt labāko divniekā, labi nostartējot garajā 5 km distancē 13.janvārī. Diemžēl otrajā dienā Kristīnes solis nebija pietiekoši ātrs – 6.rezultāts, kas kopvērtējumā deva 5.vietu.

Siguldieši Rainers Paeglis un Sandijs Suhānovs, būdami divus gadus jaunāki par saviem konkurentiem, uzrādīja savām spējām atbilstošus rezultātus abās distancēs. Sandijam sprintā 5.vieta, garajā distancē 8.vieta, kas kopvērtējumā viņam deva 7.vietu, savukārt Rainera 10.vieta un 12.vieta kopvērtējumā deva 10.vietu.