Skip to content

Sporta skolas dambretisti sacenšas tiešsaistes turnīros

Siguldas Sporta skolas dambretisti ļoti gaida brīdi, kad atkal varēs tikties klātienes treniņos savā nodarbību telpā. Pašlaik tas diemžēl nav iespējams, tāpēc nodarbības un sacensības tiek aizvadītas tiešsaistē.

13.janvārī Sporta skolas dambretisti piedalījās tiešsaistes turnīrā “Ziemas kauss”. Sacensības tika aizvadītas divās vecuma grupās – B (10 dalībnieki) un C (12 dalībnieki), Sporta skolas izveidotā tiešsaistes platformā, kurā notiek arī regulārie ikdienas treniņi.

B grupā: 1.vietu izcīnīja Bruno Kančs (14 punkti), 2.vietā Alise Bondarenko (14 punkti), 3.vietā Olivers Ķirsis (11 punkti), 4.vietā Alise Šmaliņa (10 punkti), 5. vietā Dāvis Daugulis (10 punkti), 6.vietā Dārta Daugule (8 punkti).

C grupā: 1.vietā Valters Dāboliņš (18 punkti), 2.vietā Hugo Piekutis (13 punkti), 3.vietā Bruno Brengulis (13 punkti), 4.vietā Henrijs Vīgants- 12 punkti, 5.vietā Madara Rēdmane (12 punkti), 6.vietā Roberts Ivanovs (11 punkti).

Savukārt, Siguldas Sporta skolas dambretiste Ance Zālmane 15.janvārī startēja Latvijas Dambretes federācijas Ziemas kausa izcīņas tiešsaistes turnīrā, kurā izcīnīja 3.vietu U16 un U13 vecuma grupās.