Skip to content

Mācību-treniņu darbs Siguldas Sporta skolā februārī

Siguldas Sporta skolas audzēkņi turpina intensīvu darbu arī šajos apstākļos. Atbilstoši noteikumiem darbs notiek. Par skaisto, bagātīgo ziemu un labi sakopto un uzturēto infrastruktūru novada sporta bāzēs īpaši priecājās distanču slēpošanas, orientēšanās sporta un kalnu slēpošanas nodaļu audzēkņi Viņiem notiek gan jaudīgs treniņu, gan kontrolnormatīvu , gan kontroltreniņu process.

Pamatojoties uz 2020. gada 6. novembra Ministru kabineta rīkojumu Nr.655, Latvijas izlases kandidātiem, kuri gatavojās augsta līmeņa sacensībām, ir iespēja trenēties sporta bāzēs arī iekštelpās un startēt kontroltreniņos. Arī Siguldas Sporta skolas audzēkņu vidū ir  Latvijas izlašu kandidāti.  Distanču slēpošanas nodaļā – Kristīne Brunere, Rainers Paeglis, Sandijs Suhānovs, orientēšanās sportā – Anete Actiņa, Eva Grauda, Adele Balanasa, Annija Ošāne, Mārtiņš Mežsargs, Ričards Girgensons, Matīss Martinsons , badmintonisti – Anna Kupča, Dāvis strazdiņš, Arta Priedniece, Alens Zandovskis, Madara Marcinkēviča, Anete Priedniece, Ričards Līdaka , vieglatlēti – Dārta Auziņa, Kristīne Urtāne, Renārs Jumiķis, Artis Podziņš, kalnu slēpotāji –  Samanta Līcīte, Diāna Daukšte, Aksels Vītums, Patrīcija Ansonska, Paula Putniņa, Frīda Saļņikova, Katrīna Bergmane, Emīls Indriksons, Lukass Pušņins, Adrianna Girgensone, Marianna Nevlere, Estere Pole, Artemijs Trelanovs, Rūdolfs Beķeris, Pauls Pēteris Prancāns, Sofija Fedorova, Arno Pušņins, Valters Bērziņš  .

Latvijas izlases kandidāti distanču slēpotāji un orientieristi ir piedalījušies kontroltreniņos arī Madonā, Ļaudonā un Daugavpilī, kur savus spēkus varēja salīdzināt ar citiem Latvijas labākajiem sportistiem. Kalnu slēpotājiem  kopā ar Latvijas izlases treneriem ir iespēja veikt nobraucienus  ar laika kontroli Siguldas Pilsētas trasē. Pārējo nodaļu audzēkņi trenējās gan stadionos, gan Fischer slēpošanas centrā, gan izmanto skaisto apvidu, gan veic individuāli treneru un fizioterapeita dotos uzdevumus.