Siguldietei 3.vieta Cerību kausa izcīņas 1.posmā

Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkne Madara Rēdmane izcīnījusi 3.vietu tiešsaistes 64 lauciņu dambretes turnīru cikla “Cerību Kauss” 1.posmā, kas risinājās 28.februārī.

Turnīros var piedalīties 2012.gadā dzimušie/šās un jaunāki/kas Latvijas pārstāvji. Galvenokārt tiek aicināti piedalīties tie, kuri vēl apgūst spēles pamatus un nav nokļuvuši starp stiprākajiem. Kopumā norisināsies pieci posmi, kur trīs labāko posmu rezultāti dos ieskaiti kopvērtējumā.

Noslēdzies I posms, kur noskaidroti sekojoši trīs pirmo vietu ieguvēji:

I vieta jaunietēm Ramonai Serpānei no Kuldīgas novada sporta skolas. Treneris Pēteris Gailāns.

II vieta jaunietēm Rūtai Arājaino Bauskas sporta skolas. Trenere Inga Bernāte.

III vieta jaunietēm Madarai Rēdmanei no Siguldas sporta skolas. Treneris Edgars Ratnieks.

I vieta jauniešiem Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknim Kārlim Pavāram. Trenere Laura Kronberga.

II vieta jauniešiem Dambretes Attīstības Biedrības (Baloži) audzēknim Jēkabam Bērziņam. Trenere Laura Kronberga.

III vieta jauniešiem dambretes skolas “Domātprieks” audzēknim Artemijam Bogdanovam. Trenere Oļesja Abdullina.