Skip to content

Aicinām piedalīties!

Piedalies!🏃🌿Siguldas Sporta centrs, Fischer Slēpošanas centrs un Siguldas Pilsētas trase aicina Siguldas novada iedzīvotājus piedalīties sportiskā Lielā Talka pasākumā – “plogingā”, kas notiks sestdien, 24. aprīlī. 🧐

Ko nozīmē vārds “plogings”? “Plogings” ir videi draudzīgs sporta veids, kas apvieno lēno treniņa skriešanu un atkritumu savākšanu. Šogad Lielajā talkā aicinām sakopt kopīgiem spēkiem kaut daļu meža taku pa kurām ikdienā ejam, skrienam vai nūjojam, padarot apkārtējo vidi tīru un sakoptu.🏃🌿👇

Interesentiem ir iespējas pieteikties divām skriešanas treniņgrupām, kas dosies divos dažādos maršrutos. Maršruti ir izstrādāti, balstoties uz Dabas Aizsardzības pārvaldes apsekojumiem dabā un secinājumiem par vietām, kur nepieciešama sakopšana.

🟢Viena “ploginga” grupa Siguldas Sporta centra direktora Jura Dzeņa vadībā tiksies plkst. 12.00 Siguldas Pilsētas trases stāvlaukumā (koordinātas 57°09’33.0″N 24°50’17.6″E) un izskries maršrutus Nr. 1 un Nr. 2. Šai “ploginga” grupai būs iespēja izskriet ~10 km garu maršrutu (200 augstuma metri) vai turpināt “plogingu” ~20km garumā (450 augstuma metri).➡️Maršruts pieejams šeit – https://bit.ly/3egqF82

🟢Otra “ploginga” grupa trenera Kaspars Kārkliņš vadībā tiksies plkst. 10.00 stāvvietā pie Gaujas, kur sākas trepes uz Dainu kalnu (koordinātas 57°10’52.4″N 24°51’14.2″E) un izskries maršrutu Nr. 3 ar kopējo garumu ~ 7,5 km.➡️Maršruts pieejams šeit – https://bit.ly/3gmBqs0Abās grupās vidējais skriešanas temps 6/7 min/km.

❗📞Lai ievērotu sociālo distancēšanos, vietu skaits grupās ir ierobežots. Piesakies savlaicīgi pa tālruni 25448860. 👌Katra maršruta satikšanās vietā tiks izdalīti bezmaksas atkritumu maisiņi, kuri pēc tam tiks arī savākti.Vairāk informācijas par talkas iespējām Siguldas novadā, lasiet šeit ➡️https://bit.ly/3aqkM6R“Plogings” tiek organizēts sadarbībā ar Siguldas novada Sporta pārvaldi. #SiguldasSportaCentrs#SiguldaAizrauj#LielāTalka2021#ParZaļuLatviju#tīravide#tavasētaLatvija#FischerSlēpošanasCentrs#SiguldasPilsētasTrase