Skip to content

Siguldas Sporta skolas audzēkne startē Baltijas čempionātā vieglatlētikas daudzcīņā

22.-23. maijā  Igaunijas pilsētā Veru notika gadskārtējais Baltijas komandu čempionāts daudzcīņās. Jau trešo gadu pēc kārtas sacensības notiek trijās vecuma grupās – U20, U18 un U16 puišiem desmitcīņā un meitenēm septiņcīņā.

 Šajās sacensībās piedalījās Siguldas Sporta skolas audzēkne Nikola Bunde. Viņas treneris ir Arnolds Strenga. Ļoti sarežģītos laika apstākļos Nikola sasniedza labu rezultātu, kas ir labs atskaites punkts nākošajiem sasniegumiem. Šāda formāta čempionātā jau trešo gadu pārliecinošu uzvaru gūst Igaunijas daudzcīņnieki, kuru racionālā un mērķtiecīgā sagatavošanās formula jau izsenis ir veiksmi nesoša. Arī šogad jaunie Igaunijas daudzcīņnieki guva pārliecinošu uzvaru kopvērtējumā (vērtēti tiek trīs labākie katrā vecuma grupā visās sešās kategorijās). Pirms tam divus gadus pēc kārtas (2017. un 2018.g.) pārāki bija jaunie latviešu daudzcīņnieki, sacenšoties gan tikai U18 un U20 vecuma grupās.

1.v. Igaunija 99308 p.
2.v. Latvija 60107 p.
3.v. Lietuva 23669 p.