Skip to content

Tiešsaistes lekcija šodien, 26.maijā, “Basketbols” Facebook lapā!

Tiešsaistes lekcijas tiešraide sadarbībā ar “Maxima Latvija” norisināsies šodien – 26. maijā plkst. 18.00, kurā savstarpēji diskutēs divas Latvijā pazīstamas basketbolistes – Ieva Pulvere un Karlīne Pilābere.
Spēlētājas iepazīstinās ar savu pieredzi profesionālajā sportā, stāstot par to, kā izdodas šāda veida darbu apvienot ar citām dzīves lomām, un ar kādiem izaicinājumiem dāmām jāsastopas ikdienā, basketbola spēli apvienojot ar citiem ikdienas izaicinājumiem.
Kādi ir profesionālas sportistes karjeras pozitīvie, kādi ir negatīvie aspekti? Kādi ir lielākie izaicinājumi, kur tiek gūtas spilgtākās emocijas? Kāds ir Ievas un Karlīnes ikdienas režīms un plānošanas process? Tiešraidi vadīs – sporta komentētājs Emīls Caune!

Uz tikšanos tiešsaistē mūsu “Basketbols” Facebook lapā!
Lekcija ir bezmaksas, aicināts ikviens interesents, būs iespēja uzdot jautājumus tiešsaistē!