Skip to content

14. jūlijā notiks atlase uzņemšanai Skeletona akadēmijā

14. jūlijā plkst. 18.00 Siguldas pilsētas stadionā notiks kārtējā atlase uzņemšanai Skeletona akadēmijā. Tajā jauniešiem būs jāveic 20 metru skrējiens gaitā un tāllēkšana no vietas, tāpat tiks pārbaudīta arī sportista lokanība. Jau šobrīd Skeletona akadēmijā treniņu procesu uzsākuši 13 audzēkņi.

Uz atlasi 14. jūlijā tiek aicināti 10–17 gadus veci jaunieši, tērpušies treniņtērpā un atbilstošos apavos. Uz sportistu atlasēm aicināti arī tie jaunieši, kuri iepriekšējās atlasēs sekojuši treneru ieteikumiem un uzlabojuši savu fizisko sagatavotību un ir gatavi atkārtoti cīnīties par vietu skeletona jauno censoņu komandā. Lai pieteiktos atlasēm nav jāatbilst īpašiem parametriem, bet svarīga ir vēlme uzcītīgi strādāt! Pieteikums jāsūta uz e-pasta adresi ivo@lvmd.lv vai jāzvana uz tālruņa numuru 28706962.

Tie, kas būs izturējuši pirmo atlases kārtu, nonāks 2. kārtā, turpinot cīņu par iespēju piedalīties treniņprocesā un apmeklēt, kā arī uzsākt sacensties dažādās pasaules valstīs un kontinentos. Jauniešiem tiks dota iespēja trenēties pie profesionāliem treneriem ar daudzu gadu pieredzi skeletonā un, sasniedzot augstus sasniegumus, pretendēt uz Latvijas Olimpiskās vienības stipendiju. Tas ir arī ceļš uz duālo karjeru, jo sportistiem ar augstiem sasniegumiem ir paredzētas budžeta vietas dažādās Latvijas augstskolās. Skeletona akadēmija ir jaunākā Siguldas Sporta skolas interešu izglītības programma, kas ļaus jauniešiem ar talantu skeletona sportā pārstāvēt Latviju starptautiskās sacensībās visā pasaulē.Labākie skeletonisti no Siguldas Sporta skolas varēs piedalīties 2024. gada Jaunatnes ziemas olimpiskajās spēlēs Dienvidkorejā un turpināt ceļu uz 2026. gada ziemas olimpiskajām spēlēm Itālijā, nodrošinot skeletona pēctecību Siguldas sporta karaļiem.