Latvijas čempionāta finālā 64 lauciņu dambretē iekļūst seši Siguldas Sporta skolas dambretisti

3. un 4.jūlijā Liepupē risinājās Latvijas čempionāta atlases sacensības 64 lauciņu dambretē. No Izglītības un zinātnes ministrijas Latvijas Dambretes Savienība saņēma atļauju organizēt šīs sacensības klātienē telpās, ievērojot vairākus noteikumus, lai nepieļautu COVID-19 vīrusa izplatību dalībnieku starpā.

Uz atlases sacensībām devas arī 11 Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi. No viņiem sešiem izdevās iekļūt labāko astotniekā, kuriem ir garantēta dalības Latvijas čempionāta finālā, kas risināsies 9.-11.jūlijā Rīgā. Finālā spēlēs: U8 grupā Anna Kaļva, Lote Bērziņa, U10 grupā Rebeka Palamarčuka, Mārtiņš Liepiņš, Valters Dāboliņš, U13 grupā Ance Zālmane.