Skip to content

Jaunos badmintonistus trenēs Jekaterina Romanova

Pašlaik Siguldas Sporta skolas Badmintona nodaļā jaunu mazo sportistu grupu komplektē Jekaterina Romanova, kura ir viena no Latvijas labākajām badmintonistēm. Jekaterina ir vairākkārtēja Latvijas čempione, Latvijas izlases sastāvā startējusi Eiropas badmintona čempionātā. Pēc Siguldas pilsētas vidusskolas un Siguldas Sporta skolas absolvēšanas Jekaterina vairākus gadus spēlēja ārvalstīs – sākumā Francijas līgā, pēc tam Vācijas Bundeslīgas klubā “BC Hohenlimburg”.

Jekaterina Romanova ieguvusi treneres izglītību Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā. Piekrītot strādāt Siguldas Sporta skolā ar jaunajiem badmintonistiem, Jekaterina vēlas turpināt ilggadējās stiprās badmintona tradīcijas novadā. Sportistu grupā, kura septembrī uzsāks treniņus jaunās treneres vadībā, tiek uzņemti zēni un meitenes, kas dzimuši 2014.-2013.gadā. Aicinām pieteikties! Treniņi šai grupai notiks trīs reizes nedēļā Siguldas Sporta centra zālē un stadionā. Iesniegumu par iestāšanos Sporta skolas Badmintona nodaļā var iesniegt katru darba dienu no plkst. 9.00 līdz plkst. 17.00 Sporta skolā, Gāles ielā 29, Siguldā. Tālrunis informācijai: 29360283 (Karīna Putniņa).