Skip to content

Basketbola nodaļā darbu uzsāk jauns treneris

Šajā mācību gadā darbu Siguldas Sporta skola uzsācis basketbola treneris Kārlis Večens. Viņa pārraudzībā būs abas jaunāko bērnu grupas – SSG un MT-1. Pirmais treniņš abām grupām jaunā trenera vadībā notiks jau šodien, 2.septembrī Siguldas Sporta centra zālē. Aicinām 2014. un 2013.gadā dzimušus zēnus un meitenes pievienoties šīm treniņgrupām. Informācija par uzņemšanu Sporta skola – e-pasts: sportaskola@sigulda.lv, tālr. 22022898, www.siguldassportaskola.lv.

Par sevi Kārlis stāsta: “Basketbolā man ir diezgan liela pieredze gan kā spēlētājam, gan arī kā trenerim. Esmu pārstāvējis dažādus LBL2 (nacionālās līgas) klubus, kā arī apvienotās Latvijas/Igaunijas apvienotās līgas klubus “Latvijas Universitāte” un BK “Liepāja”. Šobrīd esmu aktīvs BK “Jēkabpils” spēlētājs nacionālajā līgā (LBL2). 

Savas trenera gaitas aizsāku jau aptuveni 18 gadu vecumā, kad trenerim Artūram Visockim-Rubenim palīdzēju rīkot viņa veidoto nometni bērniem “3 punktu nometne”, kurš jau tagad ir Latvijas izlases galvenā trenera asistents. Artūrs arī bija mans treneris jaunatnes gados, kad ar viņu priekšgalā spējām izcīnīt sudraba medaļas U-19 grupā. 

Savu profesionālo trenera darbu uzsāku pirms četriem gadiem, kad kopā ar Kristapu Zeidu kopā vadījām Latvijas/Igaunijas līgas klubu BK Valga/Valka. Biju Kristapa asistents lielajam klubam, bet kā galvenais treneris biju nacionālās līgas komandai “Valkas sporta internāts”, tagad šī komanda zināma kā VEF basketbola akadēmija Valkā. 

Soli pa solim līdz virsotnei! Tiekamies treniņos!”

Basketbola nodaļas treneris Ēvalds Tukišs šajā mācību gadā turpinās darbu ar 2006.-2007.g.dz (U16) un 2005.g.dz. (U17) zēnu komandām. Trenere Lelde Bērziņa strādās ar U12 un U17 meiteņu komandām, kā arī zēnu U14 komandu. Treneris Mareks Veics vadīs zēnu U13, U12 un U11 komandas.

Latvijas Jaunatnes basketbola līgas čempionāts, kurā spēlēs no U12 līdz U17 vecuma komandas, startēs 18.septembrī. Siguldas meitenēm šajā dienā izbraukuma spēles ar BJBS Rīga/Centrs TTP1 komandām, bet puišu komandas spēlēs Rīgā, Daugavas Sporta namā, pret BJBS Rīga/DSN 2 komandām.

Visi treneri un spēlētāji vienbalsīgi izsaka cerību, ka šajā sezonā izdosies izspēlēt visas paredzētās spēles, ne kā pagājušajā gadā, kad čempionāts aprāvās 9.oktobrī.

Veiksmi visiem Sporta skolas basketbolistiem un treneriem treniņos un spēlēs!

Sporta skolas direktores vietniece Ilze Ratniece