Kraula diena 2021

Kā katru gadu, Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās  peldēšanas sacensībās “Kraula diena”. Sacensību galvenā tiesnese bija Sporta skolas peldēšanas trenere Olita Viduce.

“Kraula dienā 2021” treneru Olitas Viduces, Andras Fridrihsone un Ievas Ozoliņas audzēkņi sacentās peldējumos brīvajā stilā un uz muguras.

Paši jaunākie – 2012.g.dz. un jaunāki, peldēja 25m distanci brīvajā stilā. Starp meitenēm labākais rezultāts Margaritai Pavlovai 0:23.41 (trenere O.Viduce), 2.vieta Loretai Toomai 0:25.37 (trenere O.Viduce). Starp zēniem ātrākais 25m peldētājs šajās sacensībās bija Alberts Beinerts 0:21.69 (trenere O.Viduce), 2.vieta Valters Dāboliņš 0:22.12 ( trenere I.Ozoliņa).

Visas pārējās vecuma grupas sacentās 50 m peldējumā brīvajā stilā un 50 m peldējumā uz muguras.

50m br/st 2010. dz.g. – 2011.dz.g. zēni

1.vieta Roberts Feldmanis 0:40.28

2. vieta Arsēnijs Mihailovs 0:40.46

3.vieta Kārlis Āboliņš 0:41.89

50m br/st 2010. dz.g. – 2011.dz.g. meitenes

1.vieta Poļina Pavlova 0:41.74 ,izpildot IV sporta klasi (trenere O.Viduce)

2.vieta Undīne Bērziņa 0:42.20, izpildot IV sporta klasi (trenere O.Viduce)

3.vieta Enija Štrasere 0:42.89, izpildot IV sporta klasi (trenere O.Viduce)

50m br/st 2008.dz.g. – 2009.dz.g. zēni

1. vieta Oskars Miks Ermansons 0:34.74, izpildot IV sporta klasi (trenere O.Viduce)

2.vieta Henrijs Polis 0:35.31,izpildot IV sporta klasi (trenere O.Viduce)

3.vieta Klāvs Armands Nimma 0:37.72, izpildot IV sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

50m br/st 2008.dz.g. – 2009.dz.g. meitenes

1.vieta Emīlija Strazdiņa 0:28.89, izpildot I sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

2.vieta Anete Anspoka 0:35.75, izpildot III sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

3.vieta Ance Zālmane 0:36.93, izpildit III sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

100m br/st 2007.dz.g. un vecāki. zēni

1.vieta Toms Balanass 1:01.48,izpildot I sporta klasi

2.vieta Ričards Kozlovskis 1:13.56, izpildot IV sporta klasi

3.vieta Anrijs Apsītis 1:15.26, izpildot IV sporta klasi

(visiem trenere A.Fridrihsone)

100m br/st 2007.dz.g. un vecākas meitenes

1.vieta Romija Suhānova 1:31.95, izpildot IV sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

50m uz muguras 2010.dz.g. – 2011.dz.g. zēni

1.vieta Arsēnijs Mihaolovs 0:47.18 (trenere O.Viduce)

2.vieta Patriks Ļeonovs 0:48.77 (trenere O.Viduce)

3.vieta Roberts Feldmanis 0:49.35 (trenere O.Viduce)

50m uz muguras 2010.dz.g. – 2011.dz.g. meitenes

1.vieta Rota Zvaigzne 0:51.71 

2.vieta Poļina Pavlova 0:51.75

3.vieta Enija Štrasere 0:52.11

(visām trenere O.Viduce)

50muz muguras 2008.dz.g. – 2009.dz.g. zēni

1.vieta Oskars Miks Ermansons 0:41.36 (trenere O.Viduce)

2.vieta Henrijs Polis 0:43.82 trenere (O.Viduce)

3.vieta Klāvs Armands Nimma 0:47.93 (trenere A.Fridrihsone)

50m uz muguras 2008.dz.g. – 2009.dz.g. meitenes

1.vieta Emīlija Strazdiņa 0:35.34 izpildot II sporta klasI (trenere A.Fridrihsone)

2.viieta Anete Anspoka 0:40.21 izpildot III sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

3.vieta Ance Zālmane 0:46.03 izpildot IV sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

50 m uz muguras2007.dz.g. un vecākas meitenes

1.vieta Romija Suhānova 0:49.57 izpildot IV sporta klasi  (trenere A.Fridrihsone)

50m uz muguras 2007.dz.g. un vecāki zēni

1.vieta Toms Balanass 0:36.99, izpildot IV sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

2.vieta Anrijs Apsītis 0:39.96, izpildot IV sporta klasi (trenere A.Fridrihsone)

3.vieta Artūrs Leišavnieks 0:40.39, izpildot IV sporta klasi  (trenere A.Fridrihsone)