Skip to content

Siguldietis Kristaps Stupelis basketbola gaitas turpina Itālijā

Siguldas Sporta skolas audzēknis Kristaps Stupelis šovasar parakstīja līgumu ar Itālijas basketbola akadēmiju Janus Basketball Fabriano Academy, lai spertu nākamo soli savas basketbola meistarības attīstībā.

Jūnija beigās Kristaps piedalījās EliteEuroTalant Showcase nometnē Itālijas pilsētā  Boloņā, kur kopā ar 35 jaunajiem basketbolistiem, vecumā no 14 līdz 17 gadiem, no dažādām valstīm, aizvadīja sešas intensīvu treniņu dienas. Itālijas klubu treneri novērtēja Kristapa meistarību, un nometnes noslēguma dienā Kristaps saņēma divus piedāvājumus un uzaicinājumus viesoties akadēmijās. Pavadot dažas dienas Fabriano, Kristaps saprata, ka tā būs īstā vieta, kur turpināt savu profesionālo pilnveidi.

Augusta vidū Kristaps pievienojās Janus Basketball Fabriano Academy U17 komandai un jau mēnesi intensīvi trenējas divās komandās – pieaugušo un jaunatnes. Treniņu process norisinās 6 dienas nedēlā, divi treniņi dienā. Pēc nedēļas ir gaidāma pirmā pārbaudes spēle.

Interesants fakts – Latvijas basketbolists Gundars Vētra savu spēlētāja karjeru noslēdza Janus Basket Fabriano klubā.