Skip to content

Sporta skolas peldētāji izmēģina spēkus Siguldas Akvatlonā

Šī gada 12. septembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji piedalījās duatlona sacensībās “Siguldas Akvatlons 2021” (Peldēšana + skriešana), kas vienlaikus bija arī Latvijas čempionāts šajā sporta veidā. Sacensībās piedalījās vairāk nekā 100 dalībnieku no visas Latvijas. Siguldas peldētāji lieliski spēja nodemonstrēt vasaras nometnēs uzkrātos spēkus un prasmes.

Godalgotās vietas ieguva: 

Margarita Pavlova – F9 grupā 3.vieta (trenere O.Viduce)

Roberts Feldmanis -M11 grupā 1.vieta (trenere O.Viduce)

Patriks Ļeonovs – M11 grupā 2.vieta (trenere O.Viduce)

Poļina Pavlova – F11 grupā 3.vieta (trenere O.Viduce)

Anrijs Apsītis – M15 grupā 3.vieta (trenere A.Fridrihsone)

Peldēšanas nodaļas trenere Olita Viduce

Attēlā: medaļu par 3.vietu saņēmis Sporta skolas audzēknis Anrijs Apsītis (foto: O.Viduce).