Skip to content

Aizritējusi otrā nedēļa Siguldas Sporta skolas direktores izaicinājumam

Aizritējusi otrā nedēļa Siguldas Sporta skolas direktores Karīnas Putniņas izaicinājumam – Noskrien, noej vairāk kā SSS direktore!

Izmantojot aplikāciju STRAVA, ikviens var piedalīties šajā izaicinājumā, reģistrējies, seko klubam SSS direktore un AIZIET!

Katru nedēļu tiks veikta izloze, kurā piedalīsies ikviens dalībnieks. Tiks izlozētas piecas balvas ar Siguldas Sporta skolas logo. Noslēgumā,15. novembrī apbalvosim aktīvākos dalībniekus, no katras mācību-treniņu grupas vecuma posma tiks apbalvoti divi labākie.

Otrajā izaicinājuma nedēļā piedalījās 58 aktīvists. Garākais kopējās aktivitātes laiks un veiktā distance bija kalnu slēpošanas nodaļas  MT-7 grupas audzēknim Lūkasam Pušņinam. Ilgākais aktivitātes laiks – vieglatlētikas trenerei Jolantai Kaupei

Veiksmīgākie otrajā izlozē –  pie pildspalvām tika vieglatlētikas nodaļas MT-7 grupas audzēkne  Nikola Bunde  un basketbola nodaļas MT-5 grupas audzēknis  Emīls Eisaks, savukārt pie krūzītēm – basketbola nodaļas MT-7 grupas audzēkne Justīne Kalniņa, basketbola un peldēšanas nodaļu audzēkņu mamma Agnese Švāna un vieglatlētikas trenere Jolanta Kaupe.

Turpinām būt aktīvi, priecīgi un veseli!