Skip to content

Dambretisti sacenšas tiešsaistē

Sakārā ar to, ka no 21.10.2021. ir aizliegtas klātienes nodarbības, Siguldas Sporta skolas dambretisti atsākuši sacensties Sporta skolas izveidotajā dambretes tiešsaistes sacensību platformā. 29.oktobrī Rudens Kausa izcīņā piedalījās B vecuma grupas audzēkņi (jaunākā grupa). Kopā turnīrā startēja 12 jaunie dambretisti. Ar izcīnītajiem 16 punktiem pirmajā vietā ierindojās Bruno Brengulis. Arī 2.vietas ieguvējai Rebekai Palamarčukai izdevās sakrāt 16 punktus, bet uzvarētājs tika noteikts savstarpējā partijā, kurā pārāks izrādījās Bruno. 3.vietu ar 14 punktiem izcīnīja Hugo Piekutis, 4.vietā Valters Dāboliņš (13 punkti), 5.vietā Roberts Ivanovs (13 punkti), 6.vietā Jēkabs Kokins (13 punkti). 4.-6.vietas ieguvēji tika noskaidroti pēc papildus koeficientu aprēķināšanas.

Rīt, 2.novembrī, Rudens Kausa turnīru tiešsaistē aizvadīs C grupas dambretisti, kuriem pievienosies seši labākie B grupas spēlētāji.