Skip to content

Dambretisti tiekas Ziemassvētku Kausa izcīņā

20.decembrī Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēkņi tikās Ziemassvētku Kausa izcīņas sacensībās 64 lauciņu dambretē. Turnīru tiesāja Siguldas Sporta skolas audzēknis Renards Helfrehts, kurš decembra sākumā veiksmīgi piedalījās pasaules jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē Polijā.

Ņemot vērā turnīra dalībnieku skaitu, tika nolemts cīņu aizvadīt pēc riņķa sistēmas, kur katrs izspēlē ar katru. Vienā turnīrā spēlēja gan zēni, gan meitenes, bet godalgotās vietas tika piešķirta atsevišķi zēniem un meitenēm, ņemot vērā turnīrā izcīnīto punktu skaitu.

Pēc izpēlētām 9 kārtām visvairāk punktus bija sakrājis Olivers Ķirsis, kura kontā 8 uzvaras un tikai viens neizšķirts ar 2.vietas ieguvēju Valteru Dāboliņu, kuram 12 punkti. 3.vietu kopvērtējumā ar izcīnītiem 11 punktiem dalīja Mārtiņš Liepiņš un Rebeka Palamarčuka. Rebekai tika piešķirts uzvarētājas tituls meiteņu konkurencē, savukārt Mārtiņam 3.vieta zēnu konkurencē. 2.vietu starp meitenēm ieguva Alise Bondarenko, 3.vietu Anna Kaļva.

Paldies Renardam par tiesneša pienākumu veiksmīgu izpildīšanu. Paldies Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas bijušajai audzēknei Laurai Ratniecei, kura dāvāja turnīra dalībniekiem saldas balvas.

Dambretes nodaļas audzēkņiem turpmāk jāseko līdzi informācijai e-klasē par iespējām spēlēt turnīros gan klātienē, gan tiešsaistē.