Skip to content

Renardam Helfrehtam 11.vieta pasaules jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē

Savu startu pasaules jauniešu čempionātā 100 lauciņu dambretē, kas no 29.novembra līdz 6.decembrim risinājās Polijas pilsētā Szklarska Poręba, ar izcīnīto 11.vietu noslēdzis Siguldas Sporta skolas Dambretes nodaļas audzēknis Renards Helfrehts.

U-19 vecuma grupā, kurā startēja Renards, piedalījās 22 spēlētāji no 11 valstīm. Pirmās sešas kārtas Renards nospēlēja neizšķirti, septītajā uzvarēja Surinamas pārstāvi Basdewsing Phavankoemar, pēc tās ieņemot devīto vietu turnīrā. Pēdējās divas kārtas bija izšķirošās vietu sadalē. Diemžēl 8.kārtā Renardam neizdevās cīņa pret spēcīgo Lietuvas pārstāvi Valentību Golubajevu, zaudējums nobīdīja Renardu uz 11.vietu. Pēdējā kārtā neizšķirts ar poli Timoteušu Miszuku, un kopvērtējumā 11.vieta.

Šis ir labs rezultāts, jo pēc reitinga Renards starp turnīra dalībniekiem bija 12.vietā.

Juniori zēni U19