Skip to content

Sporta skolas peldētāji apgūst glābēju iemaņas

Siguldas sporta skolas peldēšanas nodaļas MT – 2; MT – 3; MT – 4 grupu audzēkņi (trenere Olita Viduce) apguva jaunas prasmes un iemaņas peldbaseinā. Peldētāji izmēģināja, kā ātri un pareizi atbrīvoties no apģērba slīkšanas brīdī, kas izrādījās, ka nav nemaz tik viegli izdarāms, ja mugurā ir garās bikses un džemperis. Tika apgūti arī dažādi paņēmieni un drošības instrukcijas slīcēja glābšanā. Tika izspēlētas dažādas dzīves situācijas, līdz pat slīcēja nogādāšanai drošībā. Pēc nodarbības peldētāji atzina, ka šis uzdevums nemaz nav tik viegli izpildāms un audzēkņi vēlās arī turpmāk nostiprināt savas zināšanas par drošību uz ūdens. 

Peldētāji ar šādu nodarbību radījuši interesi arī citu nodaļu treneriem, tāpēc tiek plānots, ka šādas glābēju mācības tiks organizētas arī Sporta skolas citu sporta veidu pārstāvjiem.