Skip to content

Peldētājiem pirmās sacensības 2022.gadā

26.janvārī Siguldas Sporta centra baseinā notika Siguldas Sporta skolas slēgtās sacensības peldēšanā “Siguldas Vardītes 2022”. Piedalījās vairāk nekā 40 Sporta skolas Peldēšanas nodaļas audzēkņi. Diemžēl dalībnieku rindas “patukšoja” Covid izplatība Siguldas skolās.

Mazākie, 2014. un 2013.gadā dzimušie peldētāji sacenstās 25 m brīvā stila distancē. Vairākumam tās vispār bija pirmās sacensības, tāpēc pārdzīvojumi bija lieli un arī tika gūta pirmā pieredze, kāds ir starta signāls, kā jāstartē un kā tas ir, sacensties ar blakus celiņā peldošajiem sacensību atmosfērā.

2012.gadā dzimušie sacentās vienā disciplīnā – 50 m brasā. 2011.gadā dzimušie un vecākie audzēkņi sacentās divās disciplīnās – 50 m brasā un 100 m brasā. Absolūti labāko laiku 50 m distancē starp zēniem uzrādīja Anrijs Apsītis (39,84), starp meitenēm Emīlija Strazdiņa (39,86). 100 m brasa distancē arī ātrākā meitene bija Emīlija (1:30.07), un zēniem Anrijs (1:30.70).

Ar sacensību rezultātiem varat iepazīties šeit

Paldies Peldēšanas nodaļas trenerēm Andrai Fridrihsonei, Olitai Viducei un Ievai Ozoliņai par sacensību organizēšanu un vadīšanu, kā arī par audzēkņu sagatavošanu sacensībām.

5.novembrī Siguldas Sporta skolas peldētāji startēs starptautiskajās sacensības “Madwawe Challenge” Ķīpsalas 50 m baseinā.