Skip to content

Siguldas Sporta skolas audzēkņi uzrāda atzīstamus rezultātus Latvijas čempionātā distanču slēpošanā

15. un 16.jnvārī Madonas Smecersila trasē risinājās Latvijas čempionāta distanču slēpošanā 1.posms, kas pulcēja labākos slēpotājus no visas Latvijas. Divās dienās trenera Kaspara Kārkliņs audzēkņi izcīnīja 2 zelta, 1sudraba, 1 bronzas medaļa, savukārt trenera Raivja Zīmeļa audzēknim Raineram Paeglim abās dienās bronzas medaļa.

Pirmajā dienā notika sprinta sacensības (klasiskajā solī)). Vīriem V20 grupā 3.vietu izcīnīja Rainers Paeglis (treneris Raivis Zīmelis). V16 grupā finālā 4.vieta (34 dalībnieki) Dāvim Kalniņam, 7.vieta Kristapam Paio , 16.vieta Bruno Bilānam. S16 grupā (15 dalībnieces) 12.vieta Patrīcijai Bušai, V14 grupā (31 dalībnieks) 6.vieta Robertam Tolpežņikovam, S14 grupā (19 dalībnieces) 4.vieta Keitai Marcinkevičai, V12 grupa (46 dalībnieki) 2.vieta Leo Bilānam (visiem treneris Kaspars Kārkliņš).

Otrajā dienā pieaugušie sacentās īsajā distancē brīvajā stilā. 3.vietu otro dienu pēc kārtas 10 km distancē ieguva Rainers Paeglis.

Jaunieši sacentās skikrosa sacensībās (distance ar šķēršļiem). V16 grupā pārliecinošu uzvaru izcīnīja Bruno Bilāns ( 45 dalībnieki) , 6.vieta Dāvidam Kalniņam, 14.vieta Kristapam Paio (pēc rezultāta 3.vieta, bet tika piešķirts apšaubāms sods), 24.vieta Robertam Būdam. S16.grupā (22 dalībnieces) 11.vieta Anetei Salavai, 12.vieta Patrīcijai Bušai. V14.grupā (57 dalībnieki) 15.vieta Robertam Tolpežņikovam, 31.vieta Justam Umblejam. S14 grupā (37 dalībnieces) 3.vieta Keitai Marcinkevičai, 15.vieta Lotei Kurpniecei, 17.vieta Eleanorai Labsvīrai.

V12.grupā (52 dalībnieki) 1.vieta Leo Bilānam, 7.vieta Dāvidam Beinertam.

Jāatzīmē mūsu treneres Lauras Lapiņas jaunāko dalībnieku pirmie starti šāda mēroga sacensībās. Audzēkņi piedalījās klsiskā stila sprinta sacensībās, veicot 2 reizes 600m slēpojumu. Ieskaiti deva labākais no slēpojumiem. Visaugstāko rezultātu šoreiz sasniedza S10 grupas audzēkne Herta Butkus, izcīnot augstvērtīgo 6.vietu 32 meiteņu konkurencē. Šajā grupā 10.v.Agnese Dārziņa, 12.v.Sofija Beinerte, 15.v.Marta Butkus, 17.v. Katrīna Jonaite, 20.v. Līna Aleksandrija Dukšte. V10 grupā mums viens pārstāvis Teodors Langenfelds, kurš cīnījās godam ar saviem vienaudžiem, ierindojoties 14.vietā 31.zēna konkurencē. S12 meiteņu konkurencē Elīzai Bērziņai 12.vieta un V12 zēnu grupā Oliveram Grinbergam 26.vieta. Trenerei vislielākais prieks par bērnu iegūto pirmo sacensību pieredzi, cīņas sparu un galvenais – komandas lielisko garu! Uz tikšanos LČ 2.posmā Priekuļos 19.-20.02.2022.