Skip to content

Trīs siguldietes labāko sešiniekā

29.janvārī Valmierā notika Latvijas čempionāts daudzcīņā telpās. U16 vecuma grupā veiksmīgi startēja Siguldas Sporta skolas trenera Arnolda Strengas audzēknes Nikola Bunde, Dārta Neimane, Estere Ūzuliņa – visas iekļuva pirmajā sešiniekā.

31 dalībnieces konkurencē pieccīņā (60 m/b, augstlēkšana, lodes grūšana, tāllēkšana, 800 m) vislabāk veicās Nikolai Bundei – sakrājot 3177 punktus, viņa izcīnīja bronzas godalgu. Dārta Neimane no Nikolas atpalika par 30 punktiem, kas deva viņai 4.vietu, savukārt Esterei Ūzuliņai 2869 punkti un 6.vieta.

Vēl šajā vecuma grupā startēja trenera A.Strengas audzēkne Paula Gintere, kura sacensības nebeidza traumas dēļ, nostartējot tikai trīs disciplīnās. Paula sasniedza lielisku rezultātu lodes grūšanā – 11,32m. Nikola Bunde un Dārta Neimane izcīnījušas tiesības pārstāvēt Latvijas daudzcīņas izlasi Baltijas čempionātā, kurš notiks 28.-29.maijā Pērnavā. Tur būs jāveic 7 disciplīnas -klāt nāks šķēpa mešana un 200m sprints.