Skip to content

U14 vieglatlēti startē atlases sacensībās

26.janvārī jaunajā Jāņa Daliņa vieglatlētikas manēžā Valmierā norisinājās Latvijas U14 čempionāta telpās atlases sacensības (Ziemeļu zona). Tiesības startēt Latvijas čempionātā automātiski iegūst 1.-4.vietas ieguvēji. Siguldas Sporta skolas 2009. un 2010.gadā dzimušie meitenes un zēni godam nostartēja, sasniedza labus rezultātus un atbalstīja viens otru.

Trenera Arnolda Strengas audzēkne Kate Jukuma pirmo reizi piedalījās 60 m/b un 1000m skriešanā un sasniedza lieliskus rezultātus – attiecīgi 2.vieta un 3.vieta. Vēl Latvijas čempionātā startēs treneres Solveigas Ziediņas audzēkņi Edvards Brivna, kuram 2.vieta tāllēkšanā, Martins Stūrītis, 3.vieta 60m distancē, kā arī meiteņu komanda 4x200m stafetē (atlasē 3.vieta). Stafetes komandā skrēja Paula Simanoviča, Beāte Kronberga, Gabriela Kuprijanova (trenere Jolanta Kaupe) un Kate Jukuma. Uzrādot labu rezultātu 300m skrējienā, Latvijas čempionātam kvalificējās arī Paula Simonoviča (7.vieta atlasē).

Latvijas čempionāts U14 grupai notiks 8.februārī Kuldīgā.