Skip to content

Emīlijai Strazdiņai divas bronzas medaļas Latvijas Kausa 2.posma peldēšanas sacensībās

4.martā Jurmalā notika starptautiskās sacensības peldēšanā “Medūzas Kauss”, kas vienlaicīgi bija arī Latvijas Kausa izcīņas 2.posms. Veiksmīgi šajās sacensībās startēja Siguldas Sporta skolas audzēkne Emīlija Strazdiņa (trenere Andra Fridrihsone), kura 100 m brīvā stila un 100 m kompleksajā peldējumā 2008.g.dz. un jaunāku meiteņu grupā izcīnīja 3.vietu.

Nedēļu iepriekš Emīlija godam startēja arī 97.Latvijas peldēšanas čempionātā Ķīpsalas baseinā. Spēcīgajā konkurencē (piedalījās vairāk nekā 100 peldētājas, tai skaitā visas šobrīd Latvijā labākās ) viņai šādas izcīnītās vietas:

50 m brīvajā stilā – 28./29.vieta;

100 m brīvajā stilā – 29.vieta;

50 m uz muguras – 15.vieta;

50 m tauriņstilā – 21.vieta.