Skip to content

Siguldas Sporta skolas jauno vieglatlētu starti Ogrē

15. martā Ogres novada sporta centrā notika atklātās sacensības vieglatlētikā U 12 vecuma grupai. Uz savām noslēdzošām ziemas sezonas sacensībām devās desmit  Siguldas Sporta skolas vieglatlētikas nodaļas treneres Jolantas Kaupes audzēkņi, lai sacenstos ar vienaudžiem, gūtu sacensību pieredzi un sasniegtu sezonas labākos rezultātus.

Jaunieši katrs veica trīs dažādas disciplīnas no organizatoru piedāvātajām : 30 m, 40 m/barjeru, 300 m skrējieni, augstlēkšana un lodes grūšana. Savstarpēji valdīja komandas gars, atbalstot ikvienu katrā disciplīnā. Bija gan smaidi, gan prieks, gan asaras.

Kārlis Roze izcīnīja trīs godalgas – 40 m barjerotā distancē A finālā viņš finišu sasniedza pirmais ar rezultātu 8,05 s, savukārt 30m skrējienā (5,16 s) un 300 m skrējienā (54,10 s) Kārlis izcīnīja 2. vietu. Leila Šteinberga izcīnīja 2. vietu  lodes grūšanā ar rezultātu 6,64 m. Ļoti veiksmīgi startēja arī Timotejs Dāvis Janovs, 30 m skrējiena A finālā finišējot ceturtais ar rezultātu 5,31 s.

sacensību rezultāti šeit