Skip to content

Sveicam Mārtiņu Pavlovski ar pievienošanos Sporta skolas kolektīvam!

Ar 22.martu Siguldas Sporta skolā darbu uzsāka direktores vietnieks izglītības jomā Mārtiņš Pavlovskis. Mārtiņa pārziņā būs metodiskā atbalsta sniegšana treneriem, pedagogu tālākizglītības organizēšana, sporta klašu projekta tālākvirzība Siguldas pilsētas vidusskolā, Sporta skolas audzēkņu veselības uzraudzības programmu koordinēšana, to rezultātu analīze sadarbībā ar Sporta skolas fizioterapeitu.

Mārtiņš 2021.gadā absolvējis Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju, iegūstot bakalaura grādu sporta vadības jomā un vecākā basketbola trenera specialitāti. Līdz šim vairākus gadus strādājis Individuālās sagatavošanas basketbola skolā par treneri.

“Mana līdzšinējā darba pieredze man ir devusi iespēju iepazīt dažādus sadarbības veidus – gan starp personām, gan arī starp organizācijām. Pārsvarā visu savu darba pieredzes laiku esmu bijis ciešā sadarbībā ar cilvēkiem, konsultējis tos, apmācījis un sniedzis vērtējumu. Visos sadarbības veidos mans personiskais mērķis ir bijis sniegt augsta līmeņa servisu. Darbā vienmēr tiecos sasniegt pēc iespējas augstākus rezultātus. Respektēju dažādus viedokļus un mēģinu
rast individuālu pieeju katrai personai, ar kuru kontaktējos,
” tā sevi raksturo Mārtiņš.

Ar Mārtiņu Pavlovski var sazināties, rakstot uz e-pastu martins.pavlovskis@sigulda.lv vai zvanot pa tālr. 29203953.