Aizvadītas peldēšanas sacensības “Sprinta diena”

Siguldas Sporta skolas peldētāji un uzaicinātās komandas no Ogres un Ķekavas piedalījās peldēšanas sacensībās ” Siguldas Sprints 2022″, kas notika Siguldas Sporta centra peldbaseinā 22.aprīlī.

Peldētāji uzlaboja sev piederošos rezultātus Sprinta distancēs- 50 m br/st, 50 m uz muguras, 50m brasā un 50m tauriņstilā.

Godalgotās vietas siguldiešiem – 

50 m tauriņstils (2011.dz.g. un jaunāki zēni ) 

1.vieta Kārlis Āboliņš 53.07

2.vieta Patriks Ļeonovs 56.46

3.vieta Edvarts Elsiņš 1:02.03

50m tauriņstils (2009.-2010.dz.g. meitenes)

2.vieta Anete Anspoka 41.10

3.vieta Poļina Pavlova 50.81

50 m tauriņstils (2009.-2010.dz.g. zēni)

3.vieta Mareks Bočkarevs 51.88

50m tauriņstils (2007.-2008.dz.g.meitenes)

1.vieta Emīlija Strazdiņa 31.41

3.vieta Romija Suhānova 53.50

50m tauriņstils (2007.-2008.dz.g. zēni)

1.vieta Toms Balanass 35.02

3.vieta Anrijs Apsītis 39.64

50m brass (2011.dz.g. Meitenes)

3.vieta Elza Grīnberga 52.85

50 m brass (2011.dz.g. Zēni) 

2.vieta Patriks Ļeonovs 49.28

50 m brass (2009.-2010.. dz.g.meitenes)

1.vieta Anete Anspoka 43.28

3.vieta Poļina Pavlova 45.20 

50m brass (2009.-2010.dz.g. zēni)

2.vieta Bruno Bīnerts 45.54

50m brass (2007.-2008.dz.g. Meitenes)

1.vieta Marta Lūcija Zālīte 46.89

2.vieta Romija Suhānova 47.31

3.vieta Letīcija Ļeonova

50m brass (2007.-2008.dz.g. zēni)

1.vieta Henrijs Polis 37.38

2.vieta Anrijs Apsītis 38.68

50 m uz muguras ( 2011.dz.g.un jaunākas)

2.vieta Undīne Bērziņa 45.32

50m uz muguras (2011.dz.g. un jaunāki

2.vieta Patriks Ļeonovs 46.39

3.vieta Kārlis Āboliņš 48.43

50 m uz muguras (2009.-2010.dz.g.meitenes)

1.vieta Anete Anspoka

3.vieta Sanija Ķēde 46.81

50 m uz muguras (2009.-2010.dz.g zēni)

2.vieta Oskars Miks Ermansons 39.57

50 m uz muguras (2007.-2008.dz.g.meitenes)

1.vieta Emīlija Strazdiņa 34.02

3.vieta Letīcija Ļeonova

50m uz muguras (2007.-2008.dz.g. zēni)

1.vieta Toms Balanass 36.70

2.vieta Rostislavs Pavlovs 38.38

3.vieta Emīls Mazurevičs 38.79

50m br/st (2011.dz.g. un jaunāki )

3.vieta Patriks Ļeonovs 39.09

50m br/st (2009.-2010.dz.g. meitenes)

2.vieta Sanija Ķēde 36.57

3.vieta Poļina Pavlova 36.96

50m br/st (2009.-2010.dz.g. Zēni)

3.vieta Oskars Miks Ermansons 33.60

50m br/st (2007.-2008.dz.g.meitenes)

1.vieta Emīlija Strazdiņa 28.12

50m br/st (2007.-2008.dz.g. zēni)

1.vieta Toms Balanass 29.85

2.vieta Anrijs Apsītis 30.26

Liels paldies treneriem, Siguldas Sporta skolai, Siguldas Sporta centram un atbalstītājam Klikk centram!!!