Skip to content

Siguldā noskaidro labākos jaunos badmintonistus

Nedēļas nogalē Siguldas Sporta centrā aizvadīts Latvijas jaunatnes čempionāts badmintonā vecuma grupās U13, U17 un U21.

Vecākajā grupā divus čempiones titulus izcīnīja Anna Kupča. Vienspēļu turnīra finālā viņa ar 21:7, 21:10 pieveica Annemariju Lorēnu Priedi, bet dubultspēļu finālā kopā ar Anniju Rulli-Titavu pārspēja “Dārta/Daugmale” kluba duetu Eiprila Briede un Annemarija Lorēna Priede 21:8, 21:17. Paula Mackēviča vienspēlēs ierindojās septītajā vietā, bet dubultspēlēs kopā ar liepājnieci Evelīnu Smirnovu palika sestajā vietā. Bronzas godalga dubultspēlēs pārī ar Valmieras spēlētāju Arīnu Babri tika Artai Priedniecei.

U17 grupā pilnu medaļu komplektu ieguva Anete Priedniece. Dubultspēļu turnīra finālā viņa pārī ar Dianu Bespalovu (“Dārta/Daugmale”) uzvarēja novadnieci Nikolu Muķieli un Elzu Zitāni (RSP/RBS) 21:14, 21:12, jaukto dubultspēļu turnīrā kopā ar Jāni Jaunslavieti (Valka) ieņēma otro vietu, bet vienspēlēs tika pie bronzas medaļas. Nikolai vēl sestā vieta jaukto pāru sacensībās kopā ar valcēnieti Prohoru Dobrovoļski. Leilai Annai Siliņai un Elizabetei Apsītei dubultspēlēs meitenēm piektā vieta, bet vienspēlēs attiecīgi piektā um desmitā pozīcija. Jaunākajā U13 vecuma grupā vienspēlēs Laura Lencēviča ieņēma trešo vietu, bet dubultspēlēs otrā vieta L.Lencēvičai un Ievai Valģei (Valka) un trešā vieta Līvai Feldmanei un Denīzei Saukānei. Puišu pāru turnīrā otro un trešo vietu ieguva siguldieši Gustavs Geiba/Kristaps Jegurs un Renārs Kārkliņš/Gustavs Mālnieks. Vienspēlēs Līvai un Denīzei attiecīgi piektā un septītā vieta, bet zēniem G.Mālniekam ceturtā, K.Jeguram piektā, G.Geibam devītā un R.Kārkliņam desmitā vieta