Skip to content

Siguldā notiks jauns bērnu sporta pasākums

15.aprīlī Siguldas Sporta skolā risināsies bērnu basketbola prasmju konkursa “Klikk Skill Challenge 2022” 1.posms, kuru ar Siguldas novada pašvaldības finansiālu atbalstu organizē Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība. Pavisam “Klikk Skill Challenge 2022” paredzēti 3.posmi – otrais notiks 4.maijā, trešais – 1.jūnijā.

Basketbola prasmju konkursā aicināti piedalīties 2011.gadā dzimuši un jaunāki zēni un meitenes, kuri konkursa laikā demonstrēs savas prasmes driblēt, piespēlēt, mest bumbu grozā. Papildus katrā posmā dalībnieki piedalīsies arī soda metienu konkursā.

Sacensību sākums katrā posmā ir plkst. 10.00, kad savas prasmes demonstrēs 2013.g.dz. un jaunāki dalībnieki. 2012.g.dz. dalībniekiem sacensību sākums plkst. 12.30, savukārt 2011.g.dz. sacensības sāks plkst. 15.00. Katras sacensības sāksies ar kvalifikācijas stafetes skrējienu, pēc kura rezultātiem dalībnieki startēs nākamajos – izslēgšanas stafetes skrējienos.

Pieteikties dalībai var katram posmam atsevišķi, rakstot uz e-pastu: karlisvecens@gmail.com, norādot dalībnieka vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu, organizāciju, kuru pārstāv, vecāku tālruņa numuru. “Klikk Skill Challenge 2022” rīkošanu finansiāli un ar balvām atbalsta Siguldas novada pašvaldība, iekštelpu ģimenes izklaides parks “Klikk centrs”, Sportabode.eu, kafejnīca “Misters Biskvīts”, SIA Deport (Joma Sport), Siguldas Sporta centrs, “R.R.fonds”, e-veikals “Gļučī” (www.gluci.lv).