Skip to content

14.maijā Latvijas čempionātā stafetēs Siguldas Sporta skola izcīnīja 2 uzvaras!

U18 vecuma grupā izcilu sniegumu 4x100m stafetē demonstrēja DĀVIDS LIZIŅŠ, ARTIS PODZIŅŠ, EMĪLS BANGEVICS, RENĀRS JUMIĶIS, kuri ļoti sīvā cīņā, sacenšoties ar spēcīgajām Valmieras (45,52s) un Bauskas (45,55s) komandām, izcīnīja zelta medaļas! Mūsu zelta kvarteta rezultāts 45,38s ir jauns Siguldas SS U18 grupas 4x100m stafetes rekords!
 Nedaudz vēlāk uz startu devās jauktās 100m-200m-300m-400m Mazās Zviedru stafetes dalībnieki. JETE LAIVA, RENĀRS JUMIĶIS, MARTA KLINSONE, ARTIS PODZIŅŠ uzstādīja vēl vienu Siguldas SS U18 rekordu, finišējot pēc 2:10,88 un izcīnot skaistu uzvaru!
 Liels prieks par audzēkņu ieguldīto darbu treniņos, liels lepnums par izcīnītajām uzvarām Latvijas čempionātā stafetēs!
 LAI IZDODAS TURPINĀT VEIKSMĪGI IESĀKTO SEZONU!
 * fantastiskie un emocijām bagātie foto: Guntis Bērziņš
 -Siguldas SS vieglatlētikas trenere Gunta Būmiņa-