Skip to content

Pasākums “Mēs esam sportā!” slikto laika apstākļu dēļ notiks Siguldas Sporta skolā

Siguldas Sporta  skolas atbalsta biedrības organizētais pasākums “Mēs esam sportā!” sākotnēji tika plānots Fischer slēpošanas centrā, bet, tā kā piektdien laika prognoze rāda stipru lietu, pasākuma norises vieta tiek pārcelta uz Siguldas Sporta skolas telpām. Norises laiks un programma nemainās – sporta draugus gaidām uz Sporta skolas nodaļu piedāvātajām sportiskajām aktivitātēm no plkst. 17.00.

Plkst. 17.30 vairākās nominācijās tiks apbalvoti Siguldas Sporta skolas MT-7, SMP-1, SMP-2, SMP-3 grupu audzēkņi, plkst. 18.00 notiks MT-3, MT-4, MT-5, MT-6 grupu audzēkņu apbalvošana, savukārt plkst. 18.45 – SSG, MT-1, MT-2 grupu audzēkņu apbalvošana. Pasākuma noslēgumā ap plkst. 19.30 notiks pasākuma sponsoru dāvāto balvu izloze, kurā piedalīsies visi sportisko aktivitāšu dalībnieki.

Siguldas Sporta skolā šajā mācību gadā mācās 609 audzēkņi, kas profesionālās ievirzes sporta izglītību apgūst 8 sporta veidos 24 treneru vadībā. 2021./2022.mācību gadā ieguldītais darbs treniņos jau līdz šim rezultējies atzīstamos sacensību rezultātos – Latvijas čempionātos izcīnītas 48 zelta, 17 sudraba, 28 bronzas medaļas. Vairākiem sporta veidiem sacensību sezona turpinās, tāpēc Sporta skolas audzēkņu izcīnīto medaļu klāsts noteikti pieaugs.

Ņemot vērā arī to, ka 2022.gads Siguldas Sporta skolai ir 20 gadu jubilejas gads, Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība organizē pasākumu Sporta skolas audzēkņiem, treneriem, vecākiem un visiem Siguldas Sporta draugiem “Mēs esam sportā!”. Aicinām visus ciemos piektdien, 20.maijā, no plkst. 17.00 Siguldas Sporta skolā!