Skip to content

Pasākums “Mēs esam sportā!” veiksmīgi aizvadīts

Siguldas Sporta  skolas atbalsta biedrības organizētais pasākums “Mēs esam sportā!” piektdien, 20.maijā, risinājās Siguldas Sporta skolas telpās. Diemžēl slikto laika apstākļu dēļ nebija iespējama tā norise Fischer slēpošanas centrā, kurš noteikti būtu piemērotāks lielajam pasākuma apmeklētāju skaitam. Pasākuma laikā vairāk nekā 400 dalībnieki veica Sporta skolas treneru sagatavotus uzdevumus, notika Sporta skolas Vispārējās fiziskās sagatavotības sacensību uzvarētāju apbalvošana, kā arī tika pasniegtas balvas audzēkņiem par 2021./2022.mācību gadā ieguldīto darbu sevis pilnveidošanā, uzrādot rezultātu izaugsmi, izturību un mērķtiecību treniņos.  Tāpat tika pasniegtas balvas treneriem, kā arī Pateicības un goda tituls “Siguldas Sporta skolas Draugs” vairākiem vecākiem un atbalstītājiem.

Pasākuma noslēgumā notika atbalstītāju dāvāto balvu izloze, kurā piedalījās visi pasākumā treneru piedāvāto uzdevumu veicēji.

Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība saka lielu paldies visiem atbalstītājiem un audzēkņu vecākiem, kuri ar balvām vai finanšu ziedojumu palīdzēja tā organizēšanā un prieka sagādāšanā sportā iesaistītajiem bērniem.

Paldies sakām Siguldas novada pašvaldībai, veikalam “ELVI” un personīgi Vitai Rendeniecei, Piedzīvojumu parkam “Tarzāns” un personiski Ivaram Ciagunam, SIA “Siguldas Saldējums”, Hoermann.lv un personiski Raivim Prancānam, SIA “ALOJA Starkelsen” un personiski Raitim Šarkovskim, WinWin Sport un personiski Igoram Jackēvičam, maiznīcai “Flora”, Klikk centram.

Pateicoties finansējumam, ko Siguldas Sporta skolas atbalsta biedrība ieguva no Latvijas Sporta izglītības iestāžu direktoru padomes, šogad tika iegādāts dators un projektors, ar kuru palīdzību 20.maija pasākumā varējām rādīt apmeklētājiem Sporta skolas ikdienu fotogrāfijās.

VFS sacensību pirmo trīs vietu ieguvēji pa vecuma grupām:

2006.gadā dzimuši un vecāki

1. Elza SAĻNIKOVA ( kalnu slēpošana )

2. Frīda SAĻŅIKOVA ( kalnu slēpošana )

3. Laura CAKULE ( basketbols )

1. Emīls INDRIKSONS ( kalnu slēpošana ),

2. Ralfs REITERS ( basketbols )

3. Rodrigo AUZIŅŠ ( basketbols )

2007.gadā dzimušie

1.Sofija FEDOROVA ( kalnu slēpošana )

2. Laura PIGORE ( vieglatlētika )

3. Anete SALAVA ( distanču slēpošana )

1. Bruno BILĀNS ( distanču slēpošana )

2. Aksels LEBEDOKS ( basketbols )

3. Kristaps PAIO ( distanču slēpošana )

2008.gadā dzimušie

1. Marta Luīze LĪVMANE ( vieglatlētika )

2. Laura PETROVSKA ( vieglatlētika )

3. Grieta AMERIKA ( kalnus slēpošana )

1. Kristers VIKMANIS ( basketbols )

2. Arno PUŠŅINS ( kalnu slēpošana )

3. Raitis GOFERTS ( basketbols )

2009.gadā dzimušie

1. Heidija CIAGUNE ( kalnu slēpošana )

2. Leila Anna SILIŅA ( badmintons )

3. Dārta NERINGA KRASTKALNE ( orientēšanās sports )

1. Roberts TOLPEŽŅIKOVS ( distanču slēpošana )

2. Gustavs STUKLIS ( basketbols )

3. Justs UMBLEJS ( distanču slēpošana )

2010.gadā dzimušie

1. Gabriela KUPRIJANOVA (vieglatlētika )

2. Alesija TERLANOVA ( kalnu slēpošana )

3. Daniela Anna LIVČĀNE ( kalnu slēpošana )

1. Kristiāns INDRIKSONS ( kalnu slēpošana )

2. Emīls VIKMANIS ( basketbols )

3. Leo BILĀNS ( distanču slēpošana )

2011.gadā dzimušie

1. Nikola GRĪNBERGA (kalnu slēpošana)

2. Paula JUMIĶE (vieglatlētika)

3. Milēna FREIMANE (vieglatlētika)

1. Kārlis ROZE (vieglatlētika)

2. Patriks CIAGUNS (kalnu slēpošana)

3. Adrians ŠICS (vieglatlētika)

2012.gadā dzimušie

1. Estere ŠĒNBERGA ( kalnu slēpošana )

2. Estere LAVRINOVIČA ( vieglatlētika )

3. Herta BUTKUS ( distanču slēpošana )

1. Mārtiņš SAMOFALS ( kalnu slēpošana )

2. Ansis JUGANS ( vieglatlētika )

3. Ernests KEŠĀNS ( vieglatlētika )

2013.gadā dzimušie

1. Maija CIAGUNE ( kalnu slēpošana )

2. Tīna OLIŅA ( kalnu slēpošana )

3. Marta KALNIŅA ( vieglatlētika )

1. Larno Lervigs KĻAVIŅŠ ( kalnu slēpošana )

2. Rihards LASMANIS ( basketbols )

3. Ralfs HOLŠTEINS ( vieglatlētika )

2014.gadā dzimušie

1. Sāra DAKŠA ( vieglatlētika )

2. Hanna BĪLMANE OZOLIŅA ( vieglatlētika )

3. Karlīna FREIMANE ( vieglatlētika )

1. Rūdolfs VEIGULIS ( kalnu slēpošana )

2. Gustavs GRĪGS ( basketbols )

3. Marks BASIKIRSKIS ( kalnu slēpošana )

Diplomus uz balvas par izturību un mērķtiecīgu treniņu darbu saņēma:

Vieglatlētikas nodaļā: Emīls Bangevics, Marta Klinsone, Krišjānis Salenieks, Marta Kalniņa, Raivo Smoļenskis, Kārlis Saule, Reinis Ivanovs, Leila Leitāne, Gabriela Godiņa, Karolīna Torntone, Nikola Bunde, Estere Ūzuliņa, Paula Gintere, Markuss Everss, Ralfs Inbergs, Dārta Auziņa, Mārtiņš Kurilovs, Gabriela Kuprijanova, Olivers Krūmiņš, Kārlis Roze, Gustavs Jankevičs, Elīza Pole, Linda Skuja, Beāte Kronberga, Elza Pošeika, Laura Elste, Ernests Kešāns.

Badmintona nodaļā: Anna Kupča, Līva Feldmane, Krišjānis Rokpelnis, Marts Martijs Treijs.

Basketbola nodaļā: Silvestrs Kalniņš, Rodrigo Auziņš, Ralfs Reiters, Viesturs Zemlītis, Markuss Kalniņš, Elīna Eisaka, Paula Mālniece, Paula Bužinska, Aksels Veģeris, Kristers Vikmanis, Oskars Kramzaks, Santa reizniece, Sindija Gabrāne, Justīne Kalniņa, Marks Ķergalvis, Kristaps Caucis, Kristians Reiters, Rihards Lasmanis, Volframs Kārlis Bimbers, Oskars Peļņa, Kārlis Antrops, Andris Naglis, Jēkabs Staģis.

Kalnu slēpošanas nodaļā: Marianna Nevlere, Elza Zelča, Sofija Puciello, Annija Biezā, Estere Ausekle, Miks Abzalons, Frīda Saļņikova, Elza Saļņikova, Mārtiņš Firsts, Arno Pušņins, Estere Jansone, Marta Bērziņa, Pauls Oliņš, Samanta Līcīte, Patrīcija Ansonska, Patrīcija Podoļska, Daniela Anna Livčāne, Kristians Indriksons, Līva Meldere, Maija Ciagune, Ričards Folkbergs, Ella Andžāne, Katrīna Rasa, Anna Vilniņa, Gustavs Eniņš, Alberts Zakevics, Teodors Peļņa, Una Kaivēna-Kaša, Teodors Pērkums, Olivers Māris Andžāns, Emīlija Rudzīte.

Distanču slēpošanas nodaļā: Didzis Ercmanis, Roberts Tolpežņikovs, Emīls Vanags, Leo Bilāns, Kristaps Paio, Keita Marcinkeviča, Patrīcija Buša, Bruno Bilāns, Dāvis Kalniņš, Katrīna Jonaite, Artūrs Jocs, Eva Čirjevska, Herta Butkus, Sofija Beinerte, Agnese Dārziņa, Antons Kolers, Gabriela Vanaga, Rainers Paeglis, Sandijs Suhānovs.

Peldēšanas nodaļā: Anrijs Apsītis, Anete Anspoka, Emīlija Strazdiņa, Kristers Rozentāls, Margarita Pavlova, Edvarts Elsiņš, Kārlis Āboliņš, Poļina Pavlova, Undīne Bērziņa, Oskars Miks Ermansons, Bruno Bīnerts, Henrijs Polis, Pauls Bite, Līzbete Želniņa, Gundars Dūda-Čačs, Gusts Bērziņš. Orientēšanās sporta nodaļā: Natālija Franciska Čiževska, Elza Actiņa, Jete Lāce, Dārta Krastkalne, Māra Bērze, Edgars Zāts, Mārtiņš Mežsargs, Annija Ošāne, Artūrs Strakšs.