Skip to content

Emīlijai Strazdiņai 3.vieta starptautiskā turnīra “Madwawe Challenge Latvijas tūre” kopvērtējumā

10., 11.jūnijā Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā, risinājās “Madwawe Challenge Latvijas tūres” trešais, fināla, posms. Tajā startēja arī vecākie Siguldas Sporta skolas Peldēšanas nodaļas audzēkņi. Ar panākumu sacensības aizvadīja treneres Olitas Viduces audzēkne Poļina Pavlova (2010), kura 50m brasa distancē savā vecuma grupā izcīnīja bronzas medaļu.

Poļina Pavlova

Pēc šīm sacensībām tika aprēķināts “Madwawe Challenge Latvijas tūres” kopvērtējums. Ar izcīnītiem 2174 punktiem vecuma grupā 2008.g.dz. un jaunāki starp jaunietēm 3.vietu izcīnīja treneres Andras Fridrihsones audzēkne Emīlija Strazdiņa.

Emīlija Strazdiņa

Emīlija šajā nedēļas nogalē Valmierā startēs Latvijas čempionātā peldēšanā, bet 21.jūnijā – Latvijas Kausa finālā, kas risināsies Rīgā, Ķīpsalas peldbaseinā.