Skip to content

Siguldas Sporta skolā notiek jaunu audzēkņu uzņemšana profesionālās ievirzes sporta izglītības programmās 2022./2023.mācību gadam

Līdz 25.augustam vecākiem vai bērna likumiskajam pārstāvim ir iespēja pieteikt bērnu profesionālās ievirzes programmām elektroniski pašvaldības pakalpojumu portālā e.sigulda.lv, aizpildot e-pakalpojumu  „Iesniegums profesionālās ievirzes programmās”, savukārt klātienē, Siguldas Sporta skola, Gāles ielā 29, iesniegumu var iesniegt līdz 2.septembrim.

3.septembrī plkst. 10.00 Siguldas pilsētas stadionā, Ata Kronvalda ielā 7A, notiks iestājpārbaudījumi visiem pretendentiem uz iestāšanos Siguldas Sporta skolā, neatkarīgi no izvēlētā sporta veida. Bērniem būs jāveic sprints, tāllēkšana, atspoles skrējiens, Vortex mešana tālumā.

Izvērtējot iestājpārbaudījumu rezultātus, tiks pieņemts lēmums par bērna uzņemšanu Sporta skolā, par ko vecākiem vai likumiskajam pārstāvim tiks nosūtīta informācija e-pastā.

2022./2023.mācību gadā Sporta skolā tiek uzņemti:

Basketbola nodaļā – 2015.-2012.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Badmintona nodaļā – 2015.-2013.gadā dzimušie zēni un meitenes

Vieglatlētikas nodaļā – 2015.-2014.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Dambretes nodaļā – 2015.-2012.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Orientēšanās sporta nodaļā – 2015.-2012.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Distanču slēpošanas nodaļā – 2015.-2014.gadā dzimušie zēni un meitenes.

Kalnu slēpošanas nodaļā – 2015.-2013.gadā dzimušie zēni un meitenes ar atbilstošu fizisko un speciālo sagatavotību.

Peldēšanas nodaļā – 2015.-2014.gadā dzimušie zēni un meitenes. Siguldas Sporta skola piedāvā mērķtiecīgus treniņus sertificētu treneru vadībā 14 akreditētās sporta programmās astoņos sporta veidos  badmintonā, basketbolā, dambretē, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, orientēšanās sportā, peldēšanā un vieglatlētikā. Nodarbības notiek Siguldas Sporta centrā, Siguldas Sporta skolā, Siguldas pilsētas vidusskolā, Fischer Slēpošanas centrā, Siguldas Pilsētas trasē, Allažu sporta centrā. Tiek nodrošināts transports bērnu nokļūšanai no skolām uz nodarbību vietām pēc pašvaldības apstiprināta grafika.