Skip to content

Siguldieši pārbauda spēkus Liepājā

Liepājas Olimpiskā centra manēžā notikušajā badmintona turnīrā „Yonex Latvia International U17 2022” piedalījās vairāk nekā 100 jaunieši no 8 valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Somijas, Zviedrijas, Beļģijas, Čehijas un Ukrainas. Vienlaicīgi ar ar Eiropas badmintona U17 reitinga turnīru, kurā piedalījās 66 dalībnieki, notika arī turnīrs starptautisks U13, U15, un U19 jauniešu turnīrs, kurā piedalījās 75 dalībnieki.

Vecuma grupā U19 dubultspēlēs jaunietēm uzvarēja Siguldas badmintona kluba/Siguldas Sporta skolas pāris Nikola Muķiele/Paula Mackēviča. Trešajā vietā Anete Priedniece kopā ar liepājnieci Evelīnu Smirnovu. Nikolai Muķielei sudraba godalga jauktajās dubultspēlēs pārī ar Valmieras spēlētāju Ruhardu Žugu.

Uz goda pjedestāla trešā pakāpiena vienspēlēs zēniem vecuma grupā U13 kāpa Gustavs Mālnieks, kurš mazajā finālā par trešo vietu ar 2-1 (21-17, 17-21, 21-14) pieveica kluba biedru Gustavu Geibu. Eiropas badmintona U17 reitinga turnīrā labākais sasniegums Anetei Priedniecei kopā ar rīdzinieci Diānu Bespalovu dubultspēlēs jaunietēm – dalīta piektā vieta