Siguldiešiem medaļas Latvijas čempionāta rollerslēpošanā 1.posmā

23.-24.jūlijā Priekuļu biatlona trasē risinājās Latvijas čempionāta pirmais posms rollerslēpošanā. Augstvērtīgus rezultātus uzrādīja Siguldas Sporta Skolas Distanču slēpošanas nodaļas audzēkņi.

Pirmajā dienā sacensības notika īsajā distancē klasiskajā solī.

V16 grupā (21 dalībnieks) pārliecinošu uzvaru izcīnīja trenera Kaspara Kārkliņa audzēknis Bruno Bilāns, otrās vietas ieguvēju 5.2 km distancē apsteidzot par 45 sekundēm, 2.vieta Rūdolfs Raudziņš ( Cēsu sporta skola), 3.vieta Indriķis Circens (Viļakas BJSS).

S16 grupā (15 dalībnieces) 3,6 km distancē spraigā cīņā, kas risinājās līdz distances pēdējiem metriem, uzvaru izcīnīja Siguldas Sporta skolas audzēkne Keita Marcinkevica, otrajā vietā Amēlija Zaķe, trešajā vietā Stella Bleidele (abas Cēsu sporta skola).

V14 grupā (17 dalībnieki) 3.6 km distancē trešā vieta cīņā ar gadu vecākiem konkurentiem Leo Bilānam, 5.vietā Roberts Tolpežņikovs, 9.vietā Emīls Vanags, 14.vietā Dāvids Beinerts.

V20 grupā (8 dalībnieki) 10.4 km distancē 2.vieta Raineram Paeglim, 4. vieta Sandijam Suhānovam (abiem treneris Raivis Zīmelis).

Otrajā dienā sacensības notika īsajā distancē brīvajā stilā.

V16 grupā (20 dalībnieki) 5.2 km distancē otro dienu pēc kārtas uzvarēja Bruno Bilāns, 2.vietā Indriķis Circens (Viļakas BJSS), 3.vietā Rūdolfs Raudziņš (Cēsu sporta skola), 4.vieta Dāvim Kalniņam (Siguldas Sporta skola, treneris Kaspars Kārkliņš).

S16 grupā (21 dalībniece) 2.vietu 3.6 km distancē izcīnīja Keita Marcinkevica.

V14 grupā (34 dalībnieki) 3.6 km distancē 4.vietā Leo Bilāns, 6.vietā Roberts Tolpežņikovs, 8.vietā Emīls Vanags.

V20 grupā (8 dalībnieki) 10.4 km distancē 2.vieta Raineram Paeglim, 3. vieta Sandijam Suhānovam.

Paldies Siguldas Sporta skolai, treneriem un audzēkņu vecākiem par jauniešu motivēšanu nodarboties ar sportu! Uz tikšanos Latvijas čempionāta otrajā posmā 27.08 Madonā, kad notiks sprinta sacensības!