Skip to content

U13 un U15 komandas startē A.Kraukļa piemiņas kausā

No 19.-21. augustam Rīgā norisinājās vērienīgs jauniešu basketbola turnīrs “A. Kraukļa kauss 2022”. Turnīrā startēja vairāk nekā 160 komandas 14 vecuma grupās gan puišiem, gan meitenēm. 

Turnīrā piedalījās divas Siguldas Sporta skolas treneres L. Bērziņas vadītās komandas – U13 meitenes un U15 puiši. 

U13 meitenēm kopumā turnīrā startēja 12 komandas. Siguldas jaunietes tika ielozētas C apakšgrupā kopā ar Daugavpils un Puhu juniorit (Somija) komandām. Grupā tika piedzīvoti divi līdzīgi zaudējumi – 16:40 pret Daugavpili un 20:45 pret Puhu juniorit.  Tālāk spēlējām ar komandu no Lietuvas Kauņas “Žalgiris”, kurai sīvā cīņā piekāpāmies 20:29. Turnīra noslēgumā par 11-12 vietu komanda no Līvāniem nebija ieradusies, līdz ar to tehniskā uzvara un 11.vieta turnīrā. 

Komandā spēlēja: Kecija Vīksne, Kristiāna Dārziņa, Nika Veinberga, Elza Tiltiņa, Elīza Valtmane, Marta Znote, Līna Lase, Annika Slapjuma, Kristiāna Murāne, Paula Mālniece, Marika Boguļko, Kristiāna Gražule.

U15 zēniem liela konkurence – 20 komandas. Tikām ielozēti D grupā, kur 4 spēlēs izcīnīta viena uzvara pret Pārdaugavu 55:40 un piedzīvoti trīs zaudējumi 26:44 pret Rīga/Centrs, 29:49 pret Klaipēdu un 37:38 pret Puhu (Somija). Rezultātā 4.vieta grupā un turpinājumā cīņa par 13.-16.vietu. 

Pēdejā turnīra dienā sīvā cīņā pēdējās minūtēs apspēlējām Jelgavas komandu 64:60 un izcīnījām dalītu 13./14. vietu. 

Komandā spēlēja: Kārlis Ozoliņš, Emīls Eisaks, Rihards Krauze, Emīls Atslēga, Jevgenijs Moskalenko, Kristers Vikmanis, Rodrigo Pančenko, Gustavs Liekniņš, Roberts Kalniņš, Oskars Kramzaks