Skip to content

Siguldas badmintonistes piektās lielā starptautiskā turnīrā

Pagājušās nedēļas nogalē Jelgavā risinājās „Yonex Latvia International 2022” sacensības badmintonā. Turnīrā piedalījās vairāk nekā 200 spēlētāji no 35 pasaules valstīm. Par uzvarētājiem kļuva Itālijas, Taivānas, Igaunijas un Dānijas pārstāvji.

Dubultspēlēs sievietēm Anna Kupča un Jekaterina Romanova pieveica igaunietes Elisavetu Beriku un Emīliju Parsimu ar 2-1 (21-13, 19-21, 21-14), pēc tam ar 2-1 (21-10, 18-21, 21-12) viņas bija pārākas par Lietuvas un Ukrainas pāri Samanta Golubickaite/Polina Tkač, bet cīņā par iekļūšanu pusfinālā ar 0-2 (17-21, 13-21) nācās piekāpties Polijas labākajam duetam Dominika Kvasnik/Kornelia Marczak un samierināties ar dalītu piekto vietu. Dalītajā devītajā vietā dubultspēlēs sievietēm ierindojās Annija Rulle-Titava/Liāna Lencēviča un Madara Mackēviča/Anete Priedniece. Vienspēlēs sievietēm Jekaterina Romanova ar vienu izcīnītu uzvaru ierindojās dalītajā devītajā vietā, Anna Kupča palika septiņpadsmitā.