Skip to content

Siguldas distanču slēpotājiem medaļas Latvijas čempionātā rollerslēpošanā

17., 18.septembrī Madonā risinājās Latvijas čempionāta rollerslēpošanā 3.posms. Pirmajā dienā dalībnieki sacentās duatlonā (kross + rolleri (klasiskais solis), savukārt otrajā dienā notika komandu stafetes. Siguldas Sporta skolas audzēkņi šajā posmā izcīnīja vairākas medaļas un uzrādīja augstvērtīgus rezultātus.

V20 grupā duatlonā Siguldai dubultuzvara – 1.vietu izcīnīja Sandijs Suhānovs, 2.vietu Rainers Paeglis (abiem treneris Raivis Zīmelis).

V16 grupā 1.vietā Bruno Bilāns. Tikai 6 sekundes pietrūka Kristapam Paio, lai izcīnītu 3.vietu šajā vecuma grupā, Dāvis Kalniņš ierindojās 5.vietā (visiem treneris Kaspars Kārkliņš).

V14 grupā 3.vietu izcīnīja Leo Bilāns, 4.vieta Robertam Tolpežņikovam, kam vietu labāko trijniekā liedza iegūt tehniskas problēmas ar nūjām. 6.vieta Emīlam Vanagam, 8.vieta Justam Umblejam (visiem treneris Kaspars Kārkliņš).

Starp meitenēm S16 grupā 3.vieta Keitai Marcinkevicai, 8.vieta Eleonorai Labsvīrai (abām treneris Kaspars Kārkliņš).

S12 grupā, krosā apsteidzot arī V12 labākos puišus, bet rolleros palaižot priekšā vairākas sāncenses, augsto 6.vietu izcīnīja Agnese Dārziņa, 9.vieta Hertai Butkus, 11.vieta Elīzai Bērziņai (visām trenere Laura Lapiņa).

Otrajā dienā augstvērtīgus rezultātus uzrādīja visas Siguldas Sporta Skolas stafešu komandas!

V20 grupā 1.vietu izcīnīja Sandijs Suhānovs un Rainers Paeglis.

V16 grupā 16 komandu konkurencē 1.vietu izcīnīja Bruno Bilāns un Kristaps Paio, 9.vietā Siguldas Sporta skolas otrā komanda Dāvis Kalniņš un Roberts Būda.

S16 grupā 6 komandu konkurencē 2.vietu ieguva Keita Marcinkevica un Eleonora Labsvīra. V14 grupā 15 komandu konkurencē spraigā cīņā līdz distances pēdējiem metriem trešo vietu ieņēma Leo Bilāns un Roberts Tolpežņikovs.