Skip to content

Anetei Anspokai trīs medaļas Valmieras novada atklatajās sacensībās peldēšanā

Startējot Valmieras novada atklātajā čempionātā peldēšanā vecuma grupā 2010.-2009.g.dz. meitenes, Siguldas Sporta skolas Peldēšanas nodaļas audzēkne Anete Anspoka (trenere Andra Fridrihsone) izcīnīja trīs medaļas. Pirmajā sacensību dienā Anetei 1.vieta 100 m brasā un 2.vieta 200m kompleksajā peldējumā. Otrajā dienā Anetei vēl viena uzvara – šoreiz 100 m peldējumā uz muguras. Apsveicam Aneti un treneri ar lielisko rezultātu!

Šīs nedēļas nogalē pieci treneres Andras Fridrihsones audzēkņi piedalīsies Latvijas jauniešu čempionātā, kas risināsies Jūrmalā. Anete čempionātā startēs 200 m peldējumā uz muguras un 200 m kompleksajā peldējumā. Vēl uz Jūrmalu dosies Anrijs Apsītis, Toms Balanass, Rostislavs Pavlovs, Ance Zālmane un treneres Olitas Viduces audzēknis Henrijs Polis. Vēlam mūsējiem sekmīgu čempionātu!