Skip to content

Latvijas Kauss badmintonā jauniešiem

Nedēļas nogalē Rīgā notika badmintona sacensības „Latvijas Kauss Jauniešiem 2022”, kas pulcēja vairāk nekā 120 spēlētājus.

Šoreiz turnīrā netika spēlēts kā vienmēr pa vecuma grupām (izņemot U-11), bet gan pa meistarības grupām vai līgām.

Spēcīgākajā „Dimanta” līgā uzvaru dubultspēlēs jaunietēm guva Anete Priedniece kopā ar valmierieti Arīnu Babri. Vienspēlēs Nikolai Muķielei trešā vieta,  Anetei septītā vieta. Nikolai dubultspēlēs pārī ar Paulu Mackēviču piektā vieta, Paulai vienspēlēs sestā pozīcija.

Divas zelta medaļas Leilai Annai Siliņai vienspēlēs jaunietēm „Zelta” līgā un dubultspēlēs kopā ar Lauru Lencēviču „Bronzas” līgā. Jauktajās dubultspēlēs „Zelta” līgā Leilai pārī ar Danielu Kubliņu piektā vieta, Danielam bronzas godalga vienspēlēs „Bronzas” līgā jauniešiem. Laurai Lencēvičai vēl arī ceturtā vieta vienspēlēs „Bronzas” līgā, kur Līvai Feldmanei un Denīzei Saukānei attiecīgi piektā un septītā pozīcija. Taču Līvai un Denīzei panākums dubultspēlēs – bronzas medaļas „Bronzas” līgā.

Vecuma grupā U-11 vienspēlēs zēniem par uzvarētāju kļuva Krišjānis Rokpelnis. Alberts Erelis ierindojās trešajā vietā.