Skip to content

Pasākums SSG grupu audzēkņiem “Jaunais sportists 2022” aizvadīts

14.oktobrī Siguldas Sporta skolā pulcējās audzēkņi, kuri šajā rudenī uzsākuši mācības Sporta skolas SSG grupās. Savu treneru vadībā viņi veica septiņu Sporta skolas nodaļu izveidotās fiziskās aktivitātes. Pirms un pēc aktivitātēm, kā jau sportistiem pienākas, treneres Guntas Blūmiņas vadībā tika veikta kopīga iesildīšanās un atsildīšanās.

Ceļa vārdus jaunajiem sportistiem, uzsākot sporta gaitas, teica viens no Siguldas titulētākajiem sportistiem skeletonists Tomass Dukurs, kā arī ziemas olimpisko spēļu dalībnieks biatlonists, tagad Sporta skolas distanču slēpošanas treneris Raivis Zīmelis. Pasākuma noslēgumā katrs SSG grupas audzēknis saņēma piemiņas medaļu un Sportista uzvedības kodeksu.

Veiksmīgas turpmākās mācības Siguldas Sporta skolā, panākumus sacensībās un centību treniņos vēlēja direktore Karīna Putniņa. Uz priekšu, nākamie olimpieši!

Sporta skola šogad nokomplektēja SSG grupas piecos sporta veidos – basketbolā, vieglatlētikā, peldēšanā, kalnu slēpošanā, distanču slēpošanā. Kopā sākumsagatavošanas grupās mācības uzsāka 71 audzēknis.

Paldies trenerei Sandrai Melderei par pasākuma foto! Paldies treneriem Olitai Viducei, Madarai Melderei, Magdai Ciglei, Uvim Kronenbergam, Leldei Bērzinai, Arnoldam Strengam, Raivim Zīmelim un viņu audzēkņiem par aktivitāšu sagatavošanu!